سیب آس|فروش مهندسی مواد|تجهیزات ساختمان|تاسیسات|صنعت|خدمات الکترونیکی

خدمات مشاوره ای

آمار بازديدكنندگان

املاک،مشاوره فروش،اجاره در تركيه

خرید و دیدن املاک در ترکيه
 
 اين شرکت (به شمارهٔ ثبت ۵۴۲۹۲۵۰۶ از کشور هلند) با استفاده از یک دهه تجربه در زمینهٔ سرمايه گذاری, خرید و فروش املاک, ارائهٔ کمکهای حقوقی در اين موارد, با برخورداری از مراکز تماس در ایران, هلند و ترکیه شما را در سراسر دنیا در کلیهٔ مراحل فوق همراهی میکند. ما میتوانیم در سریع ترین وقت ممکن به مدرن ترین ملک با کیفیت بالای ساخت به قیمتی ارزشمند دست بیابیم.
شرکت فقط با سازندگانی همکاری میکند که در تأمین و نگهداری دارای کارنامه ای درخشان هستند. به یاد داشته باشید که خرید شما پس از گذشت ۳۰ سال نیز, می بایست از ارزشی بالا برخوردار باشد.
مراحل خرید املاک در ترکيه به صورت ذيل ميباشد

چگونگی دیدن املاک در ترکیه

  كسب اطلاعات از پروژه در ايران
 شما اولين قدم خريد را در كشور ايران بر خواهيد داشت.
پس از كسب اطلاعات كافي از پروژه مورد نظرتان يك سفر چند روزه به شهر مقصد در تركيه را تدارك خواهيد ديد. (پيشنهاد ما ثبت نام در تورهاي مسافرتي است تا از خدمات ترانسفر فرودگاهي و ... بهره مند شويد)
مسافرت به شهرمقصد در ترکيه
حداقل (و در صورت امکان) ۲ هفته قبل از عزيمت مشاورين دفتر ما را در ايران از زمان حضور خودتان در کشور ترکيه آگاه سازيد.
شما در دفتر شرکت ,به عنوان مثال در شهر استانبول, در زمان تعیین شده حضور خواهید داشت.
 مراجعه به يکی از دفاتر شرکت
در جلسه ای که در دفتر شرکت برگزار خواهد شد ما شما را با شرایط, موقعیت منطقه و مشخصات املاک آشنا نموده و به بازدید از املاکی که مطابق سلیقه و نیاز شما باشد خواهیم پرداخت.
 ملاقات با نمايندهٔ شركت & بازديد از پروژه
با هماهنگي قبلي، نماينده شركت شما را ملاقات كرده و از پروژه مورد نظر بازديد خواهد نمود. (اين بازديد ممكن است شامل چند پروژه نيز بشود)
رزرواسيون واحد مورد پسند & تنظيم قرار داد با شركت سازنده

سایر خدمات شرکت

 - ارائه مشاوره در امر سرمایه گذاریهای کلان در بخش مسکن ترکیه
- ارائه مشاوره حقوقی در امر اخذ اقامت و کسب شهروندی کشور ترکیه
- خرید عرصه، اخذ مجوزهای دولتی جهت ساخت و ساز و مدیریت پروژه
- تهیه نقشه های اجرائی مطابق ضوابط نظام مهندسی ترکیه و ارائه خدمات فنی مهندسی
- معرفی اکیپ های اجرائی در صنعت ساختمان در کلیه شهرهای ترکیه
- ثبت شرکت
- فروش مجدد واحد های خریداری شده (این خدمات شامل خریدارانی است که توسط شرکت  اقدام به خرید نموده اند)
- اجاره واحد های خریداری شده (این خدمات شامل خریدارانی است که توسط شرکت اقدام به خرید نموده اند)
- بررسی کاربری زمین، مجوزهای ساخت، تطبیق مجوزهای دولتی با اجراو اعتبار شرکتهای سازنده کشور ترکیه
در اين مرحله يا شما اقدام به رزرواسيون واحد مورد پسند ميکنيد (كه معمولا با پرداخت حدود ۳۰۰۰ دلار  بيعانه, که اين مبلغ در هر پروژه متفاوت است, انجام ميشود) و يا مستقيماً اقدام به تنظيم قرار داد با شركت سازنده می نمائيد.
توجه: از تاریخ امضا، این ملك مشمول قوانین میراث در تركيه شده و ملك حتي بدون اخذ سند مالكيت رسمي، به وراث مالك منتقل مي شود.
تبریك، شما مالك قانونی ملك هستید و می توانید آن را اجاره داده یا مجددا بفروشید.
مدارک مورد نياز جهت ثبت و یا انتقال سند
- پاسپورت
- شش عكس
- دریافت كد مالیاتی
- حساب بانكی
- ارائهٔ وکالت رسمی در ارتباط با انتقال سند به خريدار (در صورت خريد املاک آماده به تحويل اين بخش، پس از تنظيم قرارداد انجام ميشود.) ما به شما اطلاع خواهیم داد كه مدارك به نام شما منتقل شده است و شما می توانید به تركيه آمده و سند مالكیت را دريافت كنید. 
 نكات مهم در خرید ملك
- طبق قوانین و مقررات تكمیل ثبت (ملك) تقریبا سه ماه طول می كشد.
- شما باید يك روز (بسته به شهري كه در آن سرمايه گذاري جديد ميكنيد) برای اداره مالیات، بانك، دفتر اسناد رسمی در نظر بگیرید.
 پروسهٔ سرمایه گذاری
 
 مشاوره و مدیریت سرمایه گذاری: (ارائهٔ بهترین فرصتهای سرمایه گذاری)
 
یکی از نیازهای اساسی سرمایه گذاران ایرانی، دسترسی به شرکتها و موسسات قابل اطمینانی است که بتوانند متناسب با شرایط آنها، بهترین فرصتهای سرمایه گذاری را در اختیار آنها قرار دهد. بدین منظور ما حداکثر سعی خود را بر آن داشته ایم تا با گردآوری مجموعه ای از متخصصان و کارشناسان سرمایه گذاری در املاك تركيه، به بهترین وجه ممکن به این تقاضا پاسخ دهیم.
  
پارامترهای مهم در ارائه پیشنهادات سرمایه گذاری
 پروژه های پيشنهادی به سرمايه گذار بنا به شرايط ايشان كاملا متفاوت خواهد بود و گزينه ارائه شده به يك سرمایه گذاری ، لزوما برای سایر سرمايه گذاران هم گزینه خوبی نخواهد بود، لذا ما سعی خواهیم نمود فرصتهای سرمایه گذاری را متناسب با شرایط افراد و شركتها به آنها ارائه نمائیم. برای اینکار طی جلسات نیاز سنجی، برآوردی از امکانات و توانائیهای فرد بر اساس پارامترهای مهم در انجام سرمایه گذاری صورت می گیرد. مجددا تاکید می شود برگزاری جلسات نیاز سنجی، پیش نیاز هر گونه مشاوره سرمایه گذاری می باشد.
 یکی از مهمترین این پارامترها میزان ریسک پذیری فرد است. بر اساس اصول مالی و اقتصادی بین میزان بازده مورد انتظار, هر طرح سرمایه گذاری و میزان ریسک آن رابطه عکس وجود دارد. این موضوع به معنی آنست که به هر چه بخواهیم اطمینان بیشتری از بازده سرمایه گذاری خود داشته باشیم، بازده کمتری نیز دریافت خواهیم نمود (بطور مثال اوراق مشارکت دولتی یا سپرده بانکی دارای حداقل بازده و فاقد ریسک برای سرمایه گذارن هستند)، اما ریسک پذیری تنها یکی از پارامترهای تاثیر گذار بوده و عوامل دیگری نیز مطرح می باشند که هر کدام بطور مجزا مورد بررسی قرار خواهند گرفت.
 
سيستم ارائه خدمات به سرمایه گذاران
  - مشاوره
در بخش مشاوره سرمایه گذاری، بر اساس نیازسنجی صورت گرفته، و شرايط سرمايه گذار از جمله مبلغ سرمايه، نحوه تزريق سرمايه، ميزان ريسك پذيری، (از جمله پيشبيني مبلغ بازگشت سرمايه در مرحله پيش فروش)، و علايق شخصی ايشان يك طرح كلي مورد توافق قرار ميگيرد و در جلسات بعدی ساير جزئيات از جمله برآورد دقيق مالی و زمانی پروژه مورد بحث قرار ميگيرد.
- مدیریت
در اين بخش نمايندگان شرکت با حضور مداوم در پروژه و اعمال وظايف شركت مهندس مشاور ناظر كه قبلا شرح داده شده از جمله بر كيفيت فنی، سرعت كار و نحوه اعمال هزينه ها نظارت خواهند نمود.
 
 
جهت کسب اطلاعات تکميلی با مشاورينما تماس حاصل نمائيد.
۴۴۰۴۵۴۵۶
محمود
 

 
 
Scroll to Top

سيب آس ® یک علامت تجاری ثبت شده است. هرگونه کپی برداری و ایجاد تشابه پیگرد قانونی دارد.