سیب آس|فروش مهندسی مواد|تجهیزات ساختمان|تاسیسات|صنعت|خدمات الکترونیکی

خدمات مشاوره ای

آمار بازديدكنندگان

املاک،مشاوره فروش،اجاره کانادا

چرا خرید ؟ اول اجاره

اگر تازه وارد به آمریکا و کانادا هستید و یا قصد مهاجرت دارید از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.

به سایت خرید ملک و مسکن در کانادا خوش آمدید. تیم مجرب ما با داشتن بیش از 270 نماینده متخصص در زمینه خرید و فروش املاک  کانادا، می تواند شما را در رسیدن به بهترین گزینه دلخواه و ممکن در امور سرمایه گذاری املاک در تورنتوی کانادا یاری کند.

دقت کنید! ما تنها قادر به مشاوره و یاری شما در امور خرید و فروش و سرمایه گذاری ملک در کانادا می باشیم.

به خاطر بسپارید که خرید خانه یکی از بزرگترین تصمیم گیریهای مالی زندگی شماست، بنابر این خودتان را برای یک تصمیم گیری  آگاهانه آماده کنید. صاحب خانه شدن بسیار قدم مهمی است و مزایای زیر را دارد:

ـ امنیت و آسایش خاطر مالی: در صورت افزایش قیمت، ملک شما می تواند ارزش سرمایه گذاری بالایی برای شما داشته باشد.

ـ انعطاف پذیری: بسیاری از مردم دوست دارند خانه خود را آنطوری که باب میلشان هست دکور و یا بازسازی کنند. این امر برای مستاجران میسر نیست.

آیا می دانید؟

خرید مسکن یک سرمایه گذاری امن برای شما و خانواده تان است؟ ما با سالها تجربه و تخصص شما را در این امر مهم یاری می کنیم!

 پیش خرید آپارتمان در تورنتو

 پیش خرید آپارتمانهای مسکونی در تورنتو یکی از بهترین و مطمئن ترین روشهای سرمایه گذاری در مسکن می باشد. طبق قوانین  استانی در اونتاریو، مبلغ پیش پرداخت شما از طرف دولت ضمانت می شود و بنا بر این ریسک سرمایه گذاری در آپارتمان های پیش  فروش تورنتو به صفر می رسد.

 با کمتر از 5 تا 20 درصد پیش پرداخت مبلغ کل آپارتمان و انتخاب صحیح، به کمک تیم مجرب مادر کانادا آینده خود و فرزندان خود را تضمین کنید.

سیستم بانکی کانادا به گونه ای است که با بهره ای بسیار پایین در حدود سه تا 5 درصد تا نود درصد مبلغ خانه را به شما وام می دهد. این وامهای دراز مدت موقعیت ویژه ای را برای خانه دار شدن فراهم نموده به گونه ای که در مقایسه با اجاره خانه در کانادا، خرید آن قطعا به نفع شماست.

 برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد  سرمایه گذاری در کانادا و یا برداشتن شرط سرمایه گذاری بخصوص درشهرتورنتو و استان انتاریو با ما تماس بگیرید.

 شرایط فروش و پیش فروش ملک تنها با 35% پیش پرداخت  فراهم آمده است . محدودیتی برای افراد غیر مقیم و غیر شهروند کانادا وجود ندارد.

تمامی امور قانونی خرید خانه, از تهیه وام مسکن تا عقد قرارداد توسط گروه مجرب مسکن و همچنین وکلای مجرب کانادایی و آمریکایی انجام میپذیرد.

در صورت داشتن هرگونه سوال با ما تماس بگیرید.

 
خرید و فروش
- خانه - زمین
- آپارتمان - پیش فروش آپارتمان ساخت شرکتهای معتبر
-مغازه  - دفتر
 
 
اجاره
- اجاره خانه - اجاره آپارتمان
 -  اجاره دفتر

- اسکان موقت برای‌ تازه واردین


 {tortags,439,1}
Scroll to Top

سيب آس ® یک علامت تجاری ثبت شده است. هرگونه کپی برداری و ایجاد تشابه پیگرد قانونی دارد.