سیب آس|فروش مهندسی مواد|تجهیزات ساختمان|تاسیسات|صنعت|خدمات الکترونیکی

خدمات مشاوره ای

آمار بازديدكنندگان

بیمه و آینده نگران

بیمه , بیمه ,بیمه شعار و آمال تمام آینده نگران در جهان است

اگر اتومبیلی با عابری تصادف کند ؟ یا در اثر اتفاقی خانه ای بسوزد ؟ و یا در حین کار بدون حضور ما اتفاق ناگواری رخ دهد و مسئولیت پرداخت خسارت با ما باشد ؟ چه باید کرد ؟

آینده نگران کیستند؟
فقط کافی است همین لحظه را به طور عادی و طبیعی زندگی کنید در این صورت  لحظات بعدی خود به خود متولد می شوند
"آینده نگر"ان یا "نگران "آینده"؟
فقط ما میتوانیم تصمیم بگیریم و انتخاب کنیم!در صورتیکه" آینده نگر"با شیم آسوده خواهیم بود و شاداب و همیشه خواهیم درخشید و به سختی غروب خواهیم کرد
همیشه انسان های "آینده نگر" که در زمان حال توانایی داشته اندترس از نداشتن سرمایه و نیازمندی در آینده آنها را به خود مشغول داشته است و این دانایان با سرمایه اندک خود بیمه را ساخته اند.
تمام تبلیغات امروز خصوصاً ترغیب بانک ها به سپرده گذاری برپایه روان شناسی این حس شکل گرفته است،اما آیا خانه ای آتش بگیرد،ماشینی با عابری تصادف کند،اموال شما در کشتی غرق شود و یا بیمار شویدچه کمکی بهتر از مساعدت بیمه انتظار دارید؟
زمانیکه در اتومبیل تان میرانید،موجودی یک میلیون تومانی  شما در هیچ بانکی و یا نزد هیچ دوستی در موقع حادثه کمکی به شما نخواهد کرد.
آیا میدانید خسارت شما در ماه حرام چقدر میشود؟ایا آنها با آن مبلغ سپرده حاضر به جبران خواهند بود ؟راستی بیمه اتومبیل شما چقدر است؟
ضعف در فرهنگ استفاده از بیمه همواره موجب خسارات عظیم اجتماعی ،جانی و مالی شده است.باید این فرهنگ را در خود وکودکان مان نهادیه کنیم نا آسوده خاطر زندگی  کنیم تا "نگر" ان "آینده"نباشیم به یاد داشته باشیم  انسان نیازمند پشتوانه مطمئن و همیشگی است تا بتواند با آثار مخرب حوادث و بلایای طبیعی و غیر طبیعی  مقابله کرده و خسارت های بوجود آمده را جبران نماید.
آتش سوزی،سیل،زلزله، و .... از بلایای طبیعی و خطرات ناشی از رانندگی ،اسب سواری، ساختمان سازی ، مسئولیت حرفه ای،مشاغل رسیک پذیر حمل اموال و بار باکشتی ،هواپیما و زمینی شکست ماشین آلات  خطرنصب و حتی حفاری چاه های نفت و گاز ... بلایای غیر طبیعی هستند که در صورت مراقبت کامل حاصل یک عمر تلاش و کوشش انسان را از بین برده و آرامش او را سلب می نماید.همین حالا تصمیم بگیرید جزو کدام دسته اسم خود را ثبت می نمائید.
در صف آینده نگران ها هستید؟
در صف نگران آینده ها هستید؟
از کودک خود هم بپرسید اودوست دارد آینده نگر باشد یا نگران آینده؟

منتظر تماس شما هستیم
 
email: این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید
Scroll to Top

سيب آس ® یک علامت تجاری ثبت شده است. هرگونه کپی برداری و ایجاد تشابه پیگرد قانونی دارد.