سیب آس|فروش مهندسی مواد|تجهیزات ساختمان|تاسیسات|صنعت|خدمات الکترونیکی

آمار بازديدكنندگان

گرمايش، سرمايش و آبگرم در يک پکيج گازسوز

 گرمايش، سرمايش و آبگرم در يک پکيج گازسوز چيست؟

گرمايش، سرمايش و آبگرم در يک پکيج گازسوزكه به منظور استفاده بهينه از انرژي‌هاي ارزان و قابل دسترس و مطابق با هر نوع شرايط آب و هوايي (مرطوب، خشك و ...) و با تنوع توليد در صنعت تهويه مطبوع براي كليهء پرو‍ژه‌هاي مسكوني، اداري ، تجاري و صنعتی قابل استفاده است.درباره پکيج گازسوز

عملكرد اين دستگاه مانند کولرهای برقی (EHP) مي‌باشد البته با اين تفاوت كه نیروی محرکه کمپرسورهای آن توسط یک موتور آندومتريك كه با سوخت گاز طبيعي تغذيه مي‌شود، تامین می گردد. اين موتور توسط مركز تحقيق و توسعه كمپاني تويوتا با تجربه سی ساله و دقيقاً به همين منظور طراحي و تولید شده است.(بیشتر از 500000 دستگاه در کشور ژاپن تحویل و نصب شده است.) با استفاده از فناوري پيشرفته ی در ساخت اين نوع موتورها که علاوه بر كم صدا بودن آنها از عملیات تعمیر و نگهداری با فواصل زماني بسیار طولانی تا 10 هزار ساعت يا 5 سال كاركرد مداوم سيستم بر خوردار می باشند . در اين سيستم انرژي حرارتي حاصل از موتور توسط يك مبدل گرمایی مخصوص باز پس گرفته مي‌شود.
برتری های اقتصادی و فنی سيستم هاي تهويه مطبوع با موتور گاز سوز GHP نسبت به کولرهاو چیلرهای الکتریکی تراکمی و جذبی :هزینه های مصرفی (برق،گاز،آب،...) و عملیاتی ( نصب و راه اندازی، سرویس و خدمات نگهداری بعد از نصب و بهره برداری ) اغلب چیلرهادر طول عمر مفیدشان معمولا چندین برابر قیمت خرید و سرمایه گذاری اولیه آنها میباشد .

مشخصات

لذا قابل توجه است که در انتخاب یک سیستم سرمایشی –گرمایشی تمامی ویژگی های یک سیستم برتر مد نظر قرار گیرد
استفاده از سوخت گاز طبيعي به جاي مصرف انر‍‍ژي الكتريكي با صرفه‌جويي 95 درصدي در مصرف آن
استفاده سيستم از برق تك فاز (AC يا DC) براي هر نوع ظرفيت و بی نیاز از انشعابات پر هزینه برق سه فاز آمپر بالا تابلوها و تجهیزات آنها .
اين سيستم علاوه بر توليد گرما و سرماي مطبوع، قابليت توليد آب گرم بهداشتي جهت مصرف داخلي را در واحدهای اداری ، تجاری بدون نصب تاسیسات جنبی را نیز دارد .
قابليت اتصال تا تعداد 63 دستگاه يونيت داخلي به صورت چندگانه (ديواري – سقفي – داكتي و ...) به ازاء هر يونيت خارجي
بالا بودن ظرفیت گرمایشی سیستم در مقایسه با ظرفیت سرمایشی آن با توجه به عدد بهره وری سیستم به مقدار 4/1 در وضعیت گرمایشی ازبهره وری بسیار بالاتری برخوردار است
قابلیت راه اندازی موتور گاز سوز آن با گاز طبیعی (LNG-LPG-CNG)
امکان اتصال در فواصل طولانی سیستم با یونیت داخلی افقی تا 100متر و عمودی 50 متر
استفاده از گاز پیشرفته و مطابق با استاندارد محیط زیست R410A در سیستم و کاهش آلودگی هوا
سیستم تهویه مطبوع GHP مجهز به 99 سنسور مختلف جهت راهبردی و کنترل تمامی پارامتر ها و عملیات موتور و کل سیستم می باشد
کاربری سیستم در هر نوع شرایط آب و هوایی مختلف
ابعاد و وزن سیستم رجوع شود به کاتالوگ مدلهای مختلف این سیستم
سیستم های GHP به مدت 2 سال گارانتی و به مدت 10 سال خدمات پس از فروش و آموزش پرسنل فنی دارد
ویژگی های سیستم تهویه مطبوع با موتور گاز سوز Gas Heat Pump
بدلیل راهبردی میکروپرسسوری هوشمند آن امكان طراحي سیستم سرمایشی –گرمایشی با ظرفیت 3/1 برابر بيشتر از ظرفيت اسمیGHP در وضعیت گرمایشی با توجه به دارا بودن آن از بهره وری بسیار بالا
به دليل استفاده تا چهار كمپرسور پيشرفته اسكرول این سیستمها از قابلیت سازگاری بالایی با بار جزئی 10 تا 100 درصد ظرفیت اسمی آنها برخوردارند. ( فقط با یک اشاره ریموت کنترل به سادگی فشردن پدال گاز اتومبیل. )
ظرفيت گرمايشي ثابت سيستم حتي در برودت‌ هواي 30- درجه سانتی گراد با توجه به فن آوری استفاده بهینه از انرژی گرمایی گازهای خروجی.( اگزوز )
توليد گرمايش سريع بدون تاثير درجه حرارت اطراف يونيت خارجي.
سازگاری و انعطاف پذیری این سیستم : از قابلیت نصب بر روی اسپیلتهای دیواری ، سقفی ، داکتی ، . . . و هم چنین بر روی سیستم تاسیسات پایه آبی (فنکوئل) بر خوردار میباشد.
پایداری جریان گرمایشی ، حتی در طول فاز بر فکر زدایی روی بدنه مبدل تبخیر با توجه به سیستم سنوریک و راهبردی هوشمند آن .
راه اندازی این سیستم (GHP) در فصول بهار و پائیز در فاز ناپایداری جوی : تغییر کاربری این سیستم بر خلاف چیلرها براحتی از حالت گرمایشی به سرمایشی و یا بالعکس بدون صرف وقت و یا خدمات سرویس نگهداری در مدت کمتر از یک دقیقه انجام میگیرد. در حالیکه در مورد چیلرهای جذبی میبایست برای تغییر کاربری آنها از جهت پرهیز از کریستایزیشن لیتیوم برماید در این فصول میبایست حتی ماهها منتظر ماند تا تغییرات ناپایدار جوی پایدار شود .
 حذف کلیه تاسیسات جنبی مثل برج خنک کننده با کلیه تاسیسات جنبی آن ،حذف تابلوهای برق سه فاز با کلیه تجهیزات جنبی آنها . بی خیال از غافلگیرانه آب و صورتحساب های آنچنانی مصرف برق سه فاز آمپر بالا.
 

تجهيزات و مصالح تاسيساتی

Scroll to Top

سيب آس ® یک علامت تجاری ثبت شده است. هرگونه کپی برداری و ایجاد تشابه پیگرد قانونی دارد.