سیب آس|فروش مهندسی مواد|تجهیزات ساختمان|تاسیسات|صنعت|خدمات الکترونیکی

آمار بازديدكنندگان

صفحه های نمایشگر

صفحه های نمایشگرچيست؟

زمان دایماً در حال تحول است و تکنولوژی نیز بدون وقفه با آن همگام است . این شرکت نماینده انحصاری معتبرترین شرکتهای فعال در زمینه صفحه های نمایشگر ، همچون DNP دانمارک ، Airscreen آلمان ، REVERSA، Harkness Hall ، PolyComp انگلستان ، Pani اتریش و TecnoVision ایتالیا، در ایران تلاش می کند تا امکان بهره برداری از این نوع تکنولوژی را که در حال حاضر بیشتر در چند کشور غربی و پیشرفته مشاهده می شود در ایران نیز به وجود آورد.فعالیت ما در زمینه طراحی و ساخت تلویزیون های بسیار بزرگ و غول آسا میباشد.

درباره صفحه نمايشگر

ما به سازمان ها و مؤسسات گوناگون کمک می نماییم تا داده ها و اطلاعات خود را در اندازه های بسیار بزرگ به منظر مخاطبان خویش برسانند. این شرکت به عنوان یک شرکت تخصصی صفحه های نمایشگر دارای محصولات متنوعی در صنعت نمایش و تبلیغات می باشد و جهت نمایش اطلاعات در هر محیطی راه حل خاص خود را ارایه می دهد.  محصولات نمایشگر های LED : جهت نمایش و ارایه اطلاعات در فضای باز و محیط بیرون" صفحه های نمایشگرBack projection " (یا تابش از پشت صفحه) که می تواند مانند یک تلویزیون بزرگ در فضاهای خاص ، محیط کار و منزل جهت نمایش برنامه های گوناگون ، تبلیغات و ... مورد استفاده قرار گیرد. " صفحه های بادی Air screen " متشکل از چهارچوب بادی و پرده نمایش که به شکل بسیار زیبایی طراحی گردیده و در ابعاد بسیار بزرگ قابل استفاده در فضاهای باز ، میادین ، پارکها و خیابانهای شهر جهت نمایش فیلم ( به مثابه یک سینمای روباز تابستانی ) و نیز به عنوان بیلبورد تبلیغاتی ، به صورت موقت یا دایم می باشد." پروژکتورهای بسیار قوی پرتو افکن " که یکی از خاص ترین و جالب ترین محصولات ما بوده و می تواند سطح ساختمانهای بلند ، دیوارها ، تپه ها و پل های بزرگ و یا هر سطحی را به یک صفحه نمایش غول پیکر تبدیل نماید.

پروژه ها

اگر چه مدت زمان چندانی از تاسیس شرکت ما نمی گذرد اما کیفیت منحصر به فرد نمایشگرهای ما و استاندارد بالا، پشتیبانی فنی و خدمات پس از فروش شرکت باعث جذب نامهای بزرگ و معتبری نظیر:

1- آستان قدس رضوی
2- سازمان زیبا سازی شهر تهران
3- شهرداری های مناطق مختلف شهر تهران
4- روزنامه همشهری
5- بانک ملی ایران
6- سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران
7- استادیوم صد هزار نفر آزادی
8- سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی
9- دانشگاه کرمان

گالری تصاوير

 

تجهيزات و مصالح تاسيساتی

Scroll to Top

سيب آس ® یک علامت تجاری ثبت شده است. هرگونه کپی برداری و ایجاد تشابه پیگرد قانونی دارد.