سیب آس|فروش مهندسی مواد|تجهیزات ساختمان|تاسیسات|صنعت|خدمات الکترونیکی

آمار بازديدكنندگان

سیستم های انتقال تصویر

سیستم های انتقال تصویر

با توجه به ساخت تجهيزات مدرن الكترونيكي شما نيازي نداريد تا براي سرکشي به کارخانه خود در هر کجاي دنيا ، کارگاهتان در شهرستان و يا دفتر کارتان که در مسافتي دور از منزل قرار دارد ، زمانهاي طولاني را در وسائل نقليه مختلف ، ترافيک ، شرايط مختلف جوي ، استهلاک روزمره اتومبيل و .... هدر دهيد.

 

درباره سيستم انتقال تصوير

سيستم انتقال تصوير که کاملا بر پايه نرم افزار مي باشد ، نقطه عطفي در صنعت پيچيده حفاظت و ايمني ، بنا نموده است. اين سيستم قادر است با استفاده از خط تلفن ، مودم و يک دستگاه کامپيوتر شما را از منزل ويا دفتر کارتان با مکانهايي که زير پوشش دوربينهاي حفاظتي قرار داده ايد مرتبط نمايد.
شما ميتوانيد محيط کارخانه ، دفتر کار ، کارگاه و هر منطقه تحت پوشش را در هر ساعت از شبانه روز زير نظر داشته و وقايع را کنترل نمائيد.ضمنا وقايع را به طور همزمان از طريق مانيتور مشاهده نمائيد. بنابراين در هر زمان از وقايع اتفاق افتاده در همان زمان مطلع خواهيد بود. قابليت هاي فني سيستمهاي موجوداحتياجي به هزينه هاي سنگين لوازم ، گيرنده ها يا دوربينهاي مخصوص ندارد.( تمام مشخصاتي که شما براي آن ممکن است ميليونها ريال بپردازيد در اين دستگاه موجود است)به آساني قابل اتصال به هر نوع دوربين مدار بسته و سيستمهاي حفاظتي موجود در محل مي باشد.احتياجي به شبکه اينترنت ندارد.· قابليت ارسال تصاوير به طور همزمان را دارا مي باشد.
قابليت ارسال دستور براي پرسنل را به طور همزمان دارا مي باشد.داراي قابليت دريافت تصاوير با رايانه هاي خانگي نيز مي باشد .

گالری تصاوير

 

تجهيزات و مصالح تاسيساتی

Scroll to Top

سيب آس ® یک علامت تجاری ثبت شده است. هرگونه کپی برداری و ایجاد تشابه پیگرد قانونی دارد.