سیب آس|فروش مهندسی مواد|تجهیزات ساختمان|تاسیسات|صنعت|خدمات الکترونیکی

آمار بازديدكنندگان

صفحه كابينت

مقاوم در برابر لك، مقاوم در برابر مايعات و محلولها،روغن و سركه ؟ آب سرخ و نافذ چغندر؟ مواد شيميايي واسيدي؟...صفحات بدون منفذ به ثبت رسيده AST ضد لك است.
محلولها و مايعات ريخته شده بر روي سطح اين صفحات به آساني توسط يك پارچه نم دار و يا محلولهاي سفيد كننده (وايتكس) پاك مي شوند.
لبه هاي برجسته منحصر به فرد AST از سرازير شدن مايعات ريخته شده بر روي آنها، بر روي زمين و يا كابينتها جلوگيري مي كند و نتيجتا كار شما را براي پاك كردن به مراتب آسانتر مي كند.

مشخصات

مقاوم در برابر خش :
خش ناپذير
AST همواره ثابت كرده است كه در مقايسه با اكثر صفحات / ورقهاي ديگر خش ناپذير تر است و تحت شرايط استفاده معمولي، صفحاتAST طول عمر بيشتري دارند.
ليكن در صورت ايجاد خش ناشي از رفتارخشن، مي توان آن خش ها را براحتي با استفاده از كاغذ سنباده بر طرف ساخت.
AST، حقيقتا صفحاتي را عرضه كرده است كه قادر به پاسخگويي در امور متنوع زندگي شما ميباشد.
بهداشت :
اولويت اصلي
توجه به امر بهداشت مهمترين مسئله در جريان ابداع صفحات و ورق هاي AST بوده است. ساختار، مواد و روشهاي بكار رفته در توليد AST موجب پديد آمدن صفحاتي شده كه از امكان نفوذ مواد غذايي، مواد شيميايي و يا باكتريها در آن جلوگيري ميكند.
نظافت آسان با اسفنج نم دار و محلولهاي ضد عفوني كننده مناسب براحتي از پديدي آمدن بوهاي نامطبوع و فاسد شدن جلوگيري مي كند.
مقاوم در برابر حرارت :
صفحات نوين AST، در برابر حرارت مقاوم هستند. بنابراين، قابلمه و ماهي تابه هاب داغ و يا آب جوش و يا بخار، تاثير منفب بر صفحات AST شما ندارند.
اين صفحات ضد حرارت بوده و قادر به تحمل حرارت تا 200 درجه سانتيگراد مي باشند.
AST، زندگي را برايتان آسانتر مي كند.
كاربردها :
كاربرد محصولات AST بسيار متنوع است و به قدرت خلاقيت طراح بستگي دارد. در پيشخوان هاي آشپزخانه، دكوراسيون هاي داخلي و پوشش كف و ديوارهاي سرويس هاي بهداشتي، ازمايشگاه، درمانگاه، بيمارستان و اتاق عمل، پيشخوان دندانپزشكي، داروخانه و فروشگاه هاي مواد غذايي، همينطور در بخش خدمات اجتماعي و يا دكوراسيون داخلي قايق، قطار، مترو، و ...
ضمنا، مي توان از ورق هاي نازك AST براي امور بازسازي و نوسازي با چسباندن آنها بر روي سطوح فعلي پيشخوان، طاقچه، پنجره و پله استفاده نمود.

 

 

تجهيزات و مصالح تاسيساتی

Scroll to Top

سيب آس ® یک علامت تجاری ثبت شده است. هرگونه کپی برداری و ایجاد تشابه پیگرد قانونی دارد.