سیب آس|فروش مهندسی مواد|تجهیزات ساختمان|تاسیسات|صنعت|خدمات الکترونیکی

آمار بازديدكنندگان

ديوار كناف

ديوار كناف چيست؟
ساختار کلی ساخت و ساز خشک شامل صفحات روکش دار گچی و مقاطع فولادی سبک می باشد این صفحات به عنوان پوشش ومقاطع فولادی به عنوان زیر سازی عمل می نمایند
یکی از ساختارهای مناسب جهت اجرای اجزای غیر سازهای مانند دیوارهای داخلی و خارجی،نماها و سقفهای کاذب،سیستمهای ساخت و ساز خشک (Drywall Systems ) می باشد.
در حال حاظر بیش از ۹۰% ساختمان سازیها در کشورهای پیشرفته جهان با استفاده از این ساختارها انجام می شود.خوشبختانه این فن آوری توسط شرکت کناف ایران وارد کشور شده و تا کنون پروژه های بسیار مهمی در سطح کشور با موفقیت اجرا شده است.

درباره ديوار كناف

شرکت کناف یکی از بزرگترین تولیدکنندگان سیستمهای ساخت و ساز خشک در جهان می باشد. این شرکت در سال 1932 در آلمان تأسیس شد و اکنون با داشتن بیش از 150 کارخانه در 37 کشور جهان و 18000 نفر نیروی کار، به صورت یک گروه عظیم صنعتی در سطح بین المللی فعالیت می نماید. شرکت کناف ایران، شاخه تولیدی کناف در ایران است.دیوارهای جدا کننده ی کناف ، دیوارهای غیر باربری هستند که برای تقسیم فضاهای داخلی ساختمان استفاده می شوند این ساختار شامل قابهای فولادی سبک ساخته شده با مقاطع U , C بوده که صفحات روکش دار گچی در یک یا چند لایه ، به وسیله پیچ مخصوص بر روی آنها نصب می شوند. درزهای میان این صفحات به وسیله ی نوار و بتونه ی مخصوص درزگیری شده، به نحوی که در انتهای کار، سطحی یکپارچه و بدون درز که قابلیت رنگ آمیزی و کاشی کاری یا هر نوع پوشش نهایی دیگری خواهد داشت، حاصل می گردد. فضای خالی داخل دیوار ، امکان استفاده از انواع عایق حرارتی و صوتی را فراهم نموده و همچنین عبور و دسترسی به تأسیسات الکتریکی و مکانیکی را به راحتی میسر می سازد.

 

دیوار های پوششی کناف، ساختارهایی هستند که جهت تکمیل نازک کاری (جایگزین گچ وخاک- سفیدکاری)، اصلاح خصوصیات فیزیکی مانند عایق صوت یا حرارت ، پوشش معماری و یا بازسازی سطوح دیوار های بنایی موجود در ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند که در دو گروه بدون سازه و یا با زیر سازی فلزی دسته بندی می شوند.

سیستم های حفاظت ساختمان در برابر حریق کناف

از این ساختار جهت حفاظت تیرها، ستونها و سایر اعضای سازه های فولادی و همچنین پوشش داکتها و کانالهای تأسیساتی در برابر آتش مستقیم ( تا ١٨٠ دقیقه ) استفاده می شود * . در این ساختار دو روش اجرایی وجود دارد ؛ اجرای پوشش با زیرسازی فولادی و بدون زیرسازی . پوشش اجزا با استفاده ) FM یا در موقع لزوم صفحات مقاوم در برابر حریق و رطوبت ( )FR از صفحات مقاوم در برابر حریق صورت می گیرد.

مشخصات

دیوارهای جداکننده کناف

کاربردهای ویژه

دیوار تآسیساتی

با اجراي دو لايه قاب فلزي با فاصله از يکديگر، مي توان از فضاي به وجود آمده جهت عبور تأسيسات الکتريکي و مکانيکي استفاده نمود. قرارگيري تأسيسات در فضاي خالي ديوار و دفن نشدن آن در داخل ديوار، علاوه بر رفع مسئله خوردگي و کاهش هزينه تعميرات، دسترسي به تأسيسات و تعميرات و نگهداري را در مرحله بهره برداري آسان مي کند.

دیوار خارجی ساختمان

دیوار خارجی کناف در نمای ساختمان ها مورد استفاده قرار گرفته و ساختار کلی آن مشابه دیوارهای جداکننده داخلی کناف می باشد، اما لایه خارجی آنرا صفحات سیمانی مسلح Aquapanel Outdoor تشکیل می دهد.. در ايران معمولاً از قطعات سنگ و آجر پلاک در نماها استفاده مي شود که به صورت دوغابي بر بدنة ديوارهاي خارجي اجرا مي شوند. عدم وجود اتصال مناسب ميان اين قطعات و بدنة ديوارها موجب مي شود که در هنگام وقوع زلزله، جابجايي و لرزشها تحمل نگشته و نما فرو بريزد. سيستم ديوار خارجي آکواپانل، به عنوان ساختاري کاملاً ايمن در برابر زلزله، راه حل اين مشکل است. از ديگر مزاياي اين ساختار، استفاده از عايق پشم معدني مي باشد که به طور همزمان موجب بهسازي حرارتي و صوتي ساختمان مي شود.

دیوار چاه آسانسور

چاه های آسانسور جزء زون های حریق به شمار می روند ، بنابراین دیوارهای چاه آسانسور بر اساس ضوابط و جزییات مربوط به ساختارهای مقاوم در برابر حریق طراحی و اجراء می شوند. برای این منظور می توان از ساختارهای دیوار پوششی مستقل از دیوار زمینه استفاده نمود.

دیوار مقاوم در برابر اشعه ایکس

با نصب يک لايه صفحه سربي در فضاي داخل ديوار کناف، مي توان از عبور اشعه ايکس جلوگيري نمود. اين نوع ديوارها در مراکز راديولوژي استفاده مي شود.

دیوارهای تزئینی یا دکوراتیو

ديوارهاي کناف داراي انعطاف معماري بسيار عالي مي باشند. به همين جهت مي توان طرح هاي گوناگون معماري را با استفاده از اين ساختارها اجرا نمود.

دیوار مقاوم در برابر حریق

از این ساختار جهت حفاظت تیرها، ستونها و سایر اعضای سازه های فولادی و همچنین پوشش داکتها و کانالهای تأسیساتی در برابر آتش مستقیم ( تا ١٨٠ دقیقه ) استفاده می شود * . در این ساختار دو روش اجرایی وجود دارد ؛ اجرای پوشش با زیرسازی فولادی و بدون زیرسازی . پوشش اجزا با استفاده ) FM یا در موقع لزوم صفحات مقاوم در برابر حریق و رطوبت ( )FR از صفحات مقاوم در برابر حریق

 

دیوار های پوششی کناف، ساختارهایی هستند که جهت تکمیل نازک کاری (جایگزین گچ وخاک- سفیدکاری)، اصلاح خصوصیات فیزیکی مانند عایق صوت یا حرارت ، پوشش معماری و یا بازسازی سطوح دیوار های بنایی موجود در ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند که در دو گروه بدون سازه و یا با زیر سازی فلزی دسته بندی می شوند.

 

ديوارهاي پوششي بدون سازه کناف، ساختارهای سريع و كارآمدی جهت بازسازي ديوارهاي بنايي قديمي، پوشش ديوارهاي بنايي جديد (نازک کاري) و بهسازي حرارتي و صوتي ساختمان ها* مي باشند. در اين ساختار از يک لايه پنل گچي يا پنل مرکب (پنل گچي پوشش شده با لايه عايق) استفاده مي شود. صفحات مذکور، بدون زيرسازي فلزي و به وسيله چسب خميري مخصوصي به نام پرلفيکس (یا به وسیله بتونه درزگیر کناف) مستقيما به ديوار زمينه متصل مي شوند. درزهای میان این صفحات به وسیله نوار و بتونه مخصوص درزگیری شده و بدین ترتیب سطحی یکپارچه حاصل می شود. سطح بدست آمده قابلیت اجرای رنگ، کاغذ دیواری و پوشش های دیگر را خواهد داشت.

اين روش در شرايط زير قابل استفاده مي باشد:

 ديوار زمينه شاقول، صاف، مستحکم، فاقد رطوبت و عاري از هر گونه آلودگي باشد.

فاصله ميان لايه پوششي و ديوار زمينه محدود باشد.

ارتفاع پوشش کاري حداکثر 3 متر باشد.

دیوارهای پوششی با سازه

دیوار پوششی با سازه متصل به دیوار زمینه W623

در اين ساختار، پنل های گچي بر روي يک زيرسازي فلزي که به ديوار زمينه متصل است، پيچ مي شوند. وجود فاصله آزاد ميان صفحات و ديوار زمينه، فضاي تاسيساتي مناسبي جهت نصب لايه عايق و عبور تاسيسات الکتريکي و مکانيکي، آن هم بدون نياز به شيارزني*، ايجاد مي نمايد. اين نوع پوشش کاري راه حل مناسبي جهت غلبه بر مشکلات اجرايي ديوار زمينه، نظير ناشاقولي و ناصافي ديوار و یا شرايط نامناسب جهت اتصال پرلفيکس (رطوبت، ميزان جذب، آلودگي و ...) مي باشد. به طور مثال با اين روش مي توان يك پوشش براي ديوارهاي برشي بتني (كه پوشش با ساير اندودها بر روي آن داراي محدوديت است) ايجاد نمود. با استفاده از اين ساختار، پوشش کاری با ارتفاع تا 10 متر قابل اجرا مي باشد.

قرار گيري تاسيسات در فضاي خالي ميان لايه پوششي و ديوار زمينه و دفن نشدن آن در داخل مصالح بنايي، علاوه بر رفع مسئله خوردگي و کاهش هزينه تعميرات، دسترسي به تاسيسات و تعميرات و نگهداري در مرحله بهره برداري را نيز آسان مي نماید

دیوار پوششی با سازه مستقل از دیوار زمینه W625 , W626 , W628 , W629 , W630

به لحاظ ساختاري، ديوارهاي پوششي با سازه مستقل از ديوار زمينه، مشابه ديوارهاي جداکننده کناف مي باشند؛ با اين تفاوت که پنل ها تنها در يک سمت ساختار نصب مي شوند. مزيت اصلي اين نوع ساختار، عدم وابستگي به شرايط ديوار زمينه است. اين نوع پوشش کاري، در موارد زير قابل استفاده مي باشد:

  • زماني که اجراي ساختار با کد حريق مد نظر باشد (به طور مثال در مقاوم سازی دیوارهای بنایی در برابر حریق در ساختمان های در حال بهره برداری).
  • زماني که پوشش کاري با ارتفاع بيش از 3 متر مورد نظر باشد.
  • زماني که نصب بارهاي طره اي با بارگذاري و محاسبات استاتيکي مشخص، مورد نظر باشد.
  • زماني که فاصله تاسيساتي زيادی جهت تعبيه لايه عايق و یا عبور تاسيسات حجيم مورد نياز باشد.
  • زماني که ديوار زمينه ناشاقول، ناصاف، سست، داراي شرايط اتصال نامناسب، داراي آلودگي و يا شرايط نامساعد ديگري باشد.
  • زماني که استقلال کامل پوشش از ديوار زمينه مد نظر باشد (به طور مثال در بعضي از پروژه هاي مرمت و احيای ساختمان هاي تاريخي، جهت حفاظت از ديوار زمينه در زمان بهره برداري امروزي از بنا، مي توان بدون آسيب به ديوار زمينه يك پوشش ايجاد نمود).

کاربردها

نازک کاری دیوارهای بنایی جدید

باز سازی و بهسازی ساختمان های قدیمی

اجرای همزمان نازک کاری و عایق کاری با استفاده از صفحات گچی عایق دار

عایق کاری حرارتی و صوتی دیوارهای خارجی ساختمان

عایق کاری صوتی دیوارهای مشترک میان واحدهای آپارتمانی، فضای راه پله و چاه آسانسور

ایجاد فضای تآسیساتی در دیوار

 

شرح

اجرای دیوار پارتیشن با سازه 5cm و یک لایه پانل 12.5mm  - RG در هر طرف

اجرای دیوار پارتیشن با سازه 7cm و یک لایه پانل 12.5mm  - RG در هر طرف

اجرای دیوار پارتیشن با سازه 5cm و یک لایه پانل 12.5mm  - MR در هر طرف

اجرای دیوار پارتیشن با سازه 7cm و یک لایه پانل 12.5mm  - MR در هر طرف

اجرای دیوار پارتیشن با سازه 7cm و یک لایه پانل 15mm  - RG در هر طرف

اجرای دیوار لاینینگ با سازه 5cm  و یک لایه پانل 12.5mm  - RG

اجرای دیوار لاینینگ با سازه 5cm  و یک لایه پانل 12.5mm  -MR

اجرای دیوار لاینینگ با سازه F47  و بست براکت و یک لایه پانل 12.5mm  - RG

اجرای دیوار لاینینگ با سازه F47  و بست براکت و یک لایه پانل 12.5mm  - MR

 خدمات ارائه شده:

1- مشاوره، طراخ و مجری مدرن سازی و دکوراسیون داخلی ساختمان

2- مشاور،طراح و مجری غرفه های نمایشگاهی

3- عاملیت فروش و اجراء محصولات AMF آلمان (دیوارهای جداکننده، دیوارهای پوششی، سقف های کاذب یکپارچه ، متحرک و ...)

4- عاملیت انحصاری سقف های کششی Vertex هلند

5- عاملیت فروش و اجراء محصولات پیش ساخته ORAC بلژیک (جایگزین ابزارهای گچی سنتی در ساختمان)

6- عاملیت فروش و اجراء موکت های تایلی CASA ایتالیا

محصولات

گچ پاششی جت گیپس (Jetgips)

این محصول را می توان به صورت یک یا دو لایه بر روی سطوح مختلف از جمله آجر، بلوک های متخلل و سیمانی ، سطوح بتونی متخلل، بلوک بتن سبک و پوشش سیمانی استفاده کرد. اجرای این محصول توسط وستگاه گچ پاش با سرعت بالا و با استحکام بالا می باشد.جت گیپس همچنین در برابر حرارت مقاوم است.این محصول در بسته بندی های 30 کیلوگرمی عرضه می گردد.

مزایا :

ویژگی ها :

سرعت بسیار بالا نسبت به روش سنتی
کاهش ضایعات
میزان پوشش هر کیسه 3.5 متر مربع
استحکام بالا
عدم نیاز به استفاده از گچ و خاک
مقاومت در برابر حرارت

برای ضخامت 1 سانتی متر حدود 8.5 کیلوگرم بر متر مربع
مدت زمان پرداخت پذیری حدود 100-80 دقیقه
مدت زمان گیرش نهایی حدود 150 دقیقه

 

گچ دستی ایزو گیپس (Izogips)

دارای تمامی خواص گچ پاششی جت گیپس جهت اجرای دستی و زمان گیرش بالا در حدود 2 تا 2:30 ساعت می باشد. همچنین این محصول جهت سفیدکاری سازه های تمام بتنی (قالب تونلی) مناسب می باشد. این محصول در بسته بندی های 30 کیلوگرمی عرضه می گردد.

ویژگی ها :

میزان پوشش هر کیسه 3 مترمربع (ضخامت 10 میلیمتر)
مقدار استفاده برای ضخامت 1 سانتی متر حدود 9 کیلوگرم بر مترمربع
مدت زمان پرداخت پذیری حدود 60 دقیقه
مدت زمان گیرش نهایی حدود 120 دقیقه

 

گچ بتو گیپس ، روکش فوم و بتن (Betogips)

بتو گیپس گچی با قابلیت چسبندگی ویژه جهت روکش اولیه سطوح بتنی، سیمانی و فوم پلی استایرین می باشد. به عبارت دیگر این محصول واسط مناسبی برای ایجاد سطحی چسبنده جهت سفیدکاری روی سطوح بتنی، سیمانی و فوم می باشد. همچنین قابلیت استفاده به عنوان ملات برای چسباندن بلوک های گچی را دارد.این محصول در بسته بندی های 30 کیلوگرمی عرضه می گردد.

مزایا :

ویژگی ها :

چسبندگی بالا
قدرت و استحکام بالا

مقدار لازم برای ضخامت 1 میلی متر، 1 کیلوگرم بر متر مربع
زمان کارکرد حدود30 دقیقه
مقاومت خمشی کمتر از 2 نیوتن بر میلیمتر مربع
مقاومت فشاری کمتر از6 نیوتن بر میلیمتر مربع

 

پودر بتونه نقاشی (Painting Putty)

مناسب جهت اجرای بتونه کاری و آماده سازی سطوح گچی و صفحات روکش دار گچی برای انواع رنگ های روغنی، پلاستیک و اکریلیک می باشد. این محصول در بسته بندی های 30 کیلوگرمی عرضه می گردد.

مزایا :

ویژگی ها :

بدون نیاز به رنگ ،روغن و تینر
پوشش دهی دو برابر نسبت به بتونه سنتی
کاهش هزینه نقاشی تا 4/1 روش ستنی
سازگار با پوست، بدون بو و حساسیت
قابلیت اجرا با رنگ های روغنی، پلاستیک و اکریلیک

مقاومت خمشی کمتر از 1 نیوتن بر میلیمتر مربع
مقاومت فشاری کمتر از2.5 نیوتن بر میلیمتر مربع
آماده سازی آسان (فقط با آب مخلوط می گردد)
خشک شدن روی دیوار تا یک ساعت
زمان کارکرد حدود 4 ساعت

 

چسب کاشی ( K1 Plus)

این نوع چسب جهت نصب دائمی کاشی های معمولی و گرانیتی ، سرامیک و موزاییک با ابعاد کوچک و متوسط بر روی صفحات روکش دار گچی و کف های پر رفت و آمد در فضاهای داخلی و خارجی ساختمان به کار می رود. این محصول  در بسته بندی های 25 كيلو گرمى عرضه مي گردد.

ویژگی ها :

میزان پوشش هر کیسه برای شانه 6میلی متر، حدود 9 مترمربع
ضخامت 5-2 میلی متر
دمای محیط کار 25-5 درجه سانتی گراد
ماندگاری 12 ماه در بسته بندی های استاندارد
1 پالت،64 پاکت 25 کیلوگرمی

 

چسب کاشی ( K1 Flex)

این نوع چسب جهت نصب دائمی کاشی های معمولی و گرانیتی پرسلانی، سرامیک، موزاییک . سنگ های طبیعی سنگین با ابعاد بزرگ بر روی صفحات روکش دار گچی و کف های پر رفت و آمد در فضاهای داخلی و خارجی ساختمان و همچنین در محل هایی که درصد رطوبت بسیار بالا است یا شرایط غوطه وری وجود دارد (مانند سونا و استخر) ، به کار می رود. این محصول  در بسته بندی های 25 كيلو گرمى عرضه مي گردد.

ویژگی ها :

میزان پوشش هر کیسه برای شانه 6میلی متر، حدود 9 مترمربع
ضخامت 5-2 میلی متر
دمای محیط کار 25-5 درجه سانتی گراد
ماندگاری 12 ماه در بسته بندی های استاندارد
1 پالت،64 پاکت 25 کیلوگرمی

 

ملات بندکشی سفید ( Fuga )

این محصول برای بندکشی فاصله های کوچک و متوسط (6-1 میلیمتر) میان کاشی ، سرامیک ، سنگ مرمر و سنگ های طبیعی نصب شده روی دیوار و کف استفاده می شود. این محصول به صورت پودر سفید رنگ و در بسته بندی های 20 كيلو گرمى تولید وعرضه مي گردد.

ویژگی ها :

نسبت آب به پودر 7-2.6 لیتر آب برای 20 کیلوگرم پودر
ضخامت 6-1 میلی متر
دمای محیط کار 30-5 درجه سانتی گراد
زمان کارکرد 1 ساعت
زمان شروع گیرش 5 دقیقه
ماندگاری 12 ماه در بسته بندی های استاندارد

 

ملات بندکشی رنگی ( Deco Fuga )

این محصول برای بندکشی فاصله های کوچک و متوسط (6-1 میلیمتر) میان کاشی ، سرامیک ، سنگ مرمر و سنگ های طبیعی نصب شده روی دیوار و کف استفاده می شود. این محصول به صورت پودر رنگی و در بسته بندی های 20 كيلو گرمى تولید وعرضه مي گردد.

ویژگی ها :

نسبت آب به پودر 7-2.6 لیتر آب برای 20 کیلوگرم پودر
ضخامت 6-1 میلی متر
دمای محیط کار 30-5 درجه سانتی گراد
زمان کارکرد 1 ساعت
زمان شروع گیرش 5 دقیقه
ماندگاری 12 ماه در بسته بندی های استاندارد

 

گچ سفید کاری ساران

این گچ از عملکرد عالی در سفید کاری٬ ابزار زنی و رابیتس کاری برخوردار است. و در بسته بندی های 30 كيلو گرمى عرضه مي گردد.

مزایا :

ویژگی ها :

کارکرد آسان
زمان گیرش مناسب
رنگ سفید
عدم نیاز به کشته کشی
استحکام بالا

گیرش اولیه آزمایشگاهی: 6 الی 10 دقیقه
گیرش ثانویه آزمایشگاهی: 17 الی 25 دقیقه
مقاومت خمشی کمتر از 2 نیوتن بر میلیمتر مربع
مقاومت فشاری کمتر از6 نیوتن بر میلیمتر مربع
دانه بندی ریزتر از 1250 میکرون

 

 

گچ سفید کاری سارالیت

این نوع گچ مناسب برای استفاده در سفیدکاری، ابزار زنی و رابیتس کاری بوده و در بسته بندی های 30 كيلو گرمى عرضه مي گردد.

مزایا :

ویژگی ها :

رنگ سفید
عدم نیاز به کشته کشی
استحکام بالا

گیرش اولیه آزمایشگاهی: 6 الی 10 دقیقه
گیرش ثانویه آزمایشگاهی: 17 الی 26 دقیقه
برای ضخامت 1 میلی مترحدود 0.7 کیلوگرم بر متر مربع
مقاومت خمشی کمتر از 2 نیوتن بر میلیمتر مربع
مقاومت فشاری کمتر از6 نیوتن بر میلیمتر مربع
دانه بندی ریزتر از 1250 میکرون

 

گچ سفيد كاري ايران گچ

اين نوع گچ مخصوص استفاده به عنوان گچ پرداخت، گچ بري هاي پيش ساخته، دكورسازي و قالب سازي مي باشد. این محصول در بسته بندی های 30 كيلو گرمى عرضه مي گردد.

مزایا :

ویژگی ها :

بدون نياز به الك كردن
استحکام بالا

درجه خلوص بیش از 90%
درجه سفیدی بیش از 90%
زمان گيرش اوليه 15-7 دقیقه
زمان گيرش نهایی حداکثر 25 دقيقه
سولفات کلسیم بیش از 85%
مقاومت خمشي بیش از 4 نيوتن بر ميليمتر مربع
مقاومت فشاری بیش از 15 نيوتن بر ميليمتر مربع
درصد باقیمانده روی الک 1.18 میلیمتر صفر
درصد باقیمانده روی الک 0.5میلیمتر در حد صفر
درصد باقیمانده روی الک 0.2 میلیمتر کمتر از 3%

 

گچ ساختمانى 2 كاره ميكرونيزه ایران گچ

اين نوع گچ به عنوان پوشش اوليه مصالح و زيركاري ديوار و سقف (گچ و خاك) به كار مي رود. به دلیل میکرونیزه بودن و دانه بندی در حد استاندارد گچ های روکار قابل استفاده جهت سفیدکاری و پرداخت نیز می باشد. این محصول  در بسته بندی های 30 كيلو گرمى عرضه مي گردد.

مزایا :

ویژگی ها :

 مقاومت در برابر صوت
 اختلاط راحت با خاك رس
 استحكام بالا
حداقل دور ریز

درجه خلوص بیش از 90%
درجه سفیدی بیش از 90%
زمان گيرش اوليه 12-7 دقیقه
زمان گيرش نهایی حداکثر 25 دقيقه
سولفات کلسیم بیش از 85%
مقاومت خمشي بیش از 6 نيوتن بر ميليمتر مربع
مقاومت فشاری بیش از 18 نيوتن بر ميليمتر مربع
درصد باقیمانده روی الک 1.18 میلیمتر صفر
درصد باقیمانده روی الک 0.5 میلیمتر کمتر از 10%
درصد باقیمانده روی الک 0.2 میلیمتر کمتر از 5%

 

بلوک گچی

بلوک گچی ایران گچ

بلوك هاي گچي پيش ساخته با هدف كاهش بار مرده ساختمان جهت جداسازي فضاي داخلي ساختمان مورد استفاده قرار مي گيرند.

مزایای استفاده از بلوک های گچی :

 سبک سازی نسبت به روش های سنتی
صرفه جویی در فضای قابل استفاده ساختمان
کاهش زمان اجرا
کاهش هزینه اجرا و مصالح
بستر آماده برای نقاشی
قابل استفاده در مناطق مرطوب مثل سرویس های بهداشتی و آشپزخانه ( نوع MR)
بدون نیاز به گچ و خاک
قابلیت اتصال به سقف و کف و دیواره های باربر بدون نیاز به پروفیل نگهدارنده
بدون نیاز به پوشش خاص رویه

 

 

 

مشخصات بلوک 7 سانتی متری :

ابعاد
وزن هر بلوک
وزن هر متر مربع
بار شکست
مقاومت در برابر آتش

: cm 7 × 66.6 × 50
: kg 23- 21
: kg 69 – 63
: بیش از 4 کیلو نیوتن
:کلاس A1 ( در آتش سوزی شرکت نمی کند)

 

 

مشخصات بلوک 8 سانتی متری :

ابعاد
وزن هر بلوک
وزن هر متر مربع
مقاومت حرارتی
ضریب صوتی
بار شکست
رنگ
مقاومت در برابر آتش

: cm 8 × 66.6 × 50
: kg 26- 24
: kg 78 – 72
:m2.k/w  0,218
: بیش از db 38
: بیش از 5 کیلو نیوتن
: سفید
:کلاس A1 ( در آتش سوزی شرکت نمی کند)

 

مشخصات بلوک گچی مقاوم به رطوبت (MR) :

ابعاد
وزن هر بلوک
وزن هر متر مربع
ضریب صوتی
بار شکست
رنگ
جذب آب
مقاومت در برابر آتش

: cm 8 × 66.6 × 50
: kg 26- 24
: kg 78 – 72
: بیش از db 38
: بیش از 6 کیلو نیوتن
: آبی
: کمتر از 5%
:کلاس A1 ( در آتش سوزی شرکت نمی کند)

 

 

پروژه ها

 

 

شرح

1

ناظر اجرایی پارتیشن و سقفهای کاذب پروژه دانشکده فیزیک ( زنجان )

2

اجرای پروژه بیمارستان شهید صدوقی(اجرای سقفهای کاذب ثابت،متحرک و دکوراتیو آمفی تئاتر یزد)

3

اجرای پروژه بلوکهای مسکونی گروه قطعات فولادی ایران (کیش)

4

ناظر اجرایی پروژه برج آسمان طبقات همکف الی ششم کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران

5

ناظر اجرایی سقف و دیوار کاذب در برج گاز (ثابت و متحرک و دیوار با سیستم کناف ایران )

6

ناظر اجرایی پروژه برج مسکونی سبحان ( اجرای سقف کاذب با سیستم کناف )

7

اجرای پروژه بانک صادرات اصفهان (دروازه شیراز )

8

ناظر اجرایی بانک ملی اصفهان (چهارباغ پائین )

9

اجرای دانشکده شهید بهشتی(اجرای سقفهای کاذب دکوراتیو در سالنها و راهروهای انتظار آمفی تئاتر)

10

اجرای پروژه اداری مهندسی (توچال )

11

ناظر اجرایی سقفهای کاذب طرح توسعه بیمارستان پارس

12

ناظر اجرایی سقف کاذب ساده و متحرک (click) بیمارستان لاله ( به غیر از طبقات اول و همکف )

13

اجرای پروژه بیمارستان مدرس ( قسمت آزمایشگاه)

14

اجرای پروژه سازمان برنامه و بودجه بهارستان (طبقه نهم- سالن یاران )

15

ناظر اجرایی ساختمان اداری وزارت راه در تپه های عباس آباد ( از طبقه همکف تا چهارم )

16

ناظر اجرایی دانشکده پرستاری اصفهان (سقفهای کاذب ثابت و دکوراتیو )

17

اجرای پروژه دارو پخش

18

ناظر اجرایی شعبه سرپرستی بانکملتسمنان

19

ناظر اجرایی کتابخانه ملی (سقفهای ثابت و دکوراتیو )

20

ناظر اجرایی رستوران رواق ( اجرای سقف متحرک،ثابت و دکوراتیو )

21

ناظر اجرایی پروژه برج مسکونی سپند مربوط به بانک سرمایه گذاری توسعه مسکن )

22

اجرای پروژه نیروگاه اتمی بوشهر (اجرای دیوارهای داخل راکتور )

23

اجرای پروژه شیر پاستوریزه کرمانشاه (بیستون)

24

اجرای پروژه ساختمان اداره مرکزیگازشیراز

25

اجرای پروژه سایت پژوهش پتروشیمی خوارزمیماهشهر

26

ناظر اجرایی پروژه ترمینال چهار فرودگاه مهر آباد

27

اجرای پروژه سوله های ایران خودرو

28

اجرای پروژه وزارت کشور (دفتر ریاست – میدان جهاد )

29

اجرای پروژه ساختمان بانک مرکزی ( بلوار میرداماد )

30

اجرای پروژه ساختمان گنجینه اسناد رسمی (اتوبان حقانی)

31

ناظر اجرایی دیوار و سقفهای کاذب پروژه ساختمان اداری انگلیس ( بخش اخذ ویزا )

32

اجرای پروژه فرودگاه سابق سرخس

33

اجرای پروژه بیمارستان خصوصی نارمک

34

اجرای سالنهای سازمان همایشهای بین المللی کیش

35

دیوارهای lining, پارتیشن و سقفهای ثابت، متحرک و قوسی با سیستم کناف ایران (اداره بانک تجارت واقع در میدان آرژانتین )

36

پروژه بانک تجارت شعبه رامسر ( اجرای سقف کاذب به صورت باکس با شکستهای خطی و سقف کاذب متحرک با سیستم کناف ایران )

37

پروژه پارکینگ طبقاتی بهجت آباد وابسته به صنایع دفاع (نبش خیابان حافظ )

38

شرکت مخابراتی زیرا ( اجرای سقف کاذب دکوراتیو و متحرک )

39

پروژه بانک تجارت شعبه پردیس بومهن ( اجرای سقف کاذب بصورت باکس با شکستهای خطی و سقف کاذب متحرک باسیستم کناف ایران )

40

بیمارستان مدائن ( بخش زنان و زایمان، رادیولوژی، سونوگرافی، ICU

41

پروژه برج بهشهر (اجرای سقف های کاذب ثابت ،متحرک،دکوراتیو و گنبدی) طبقات همکف و 1و2و20و21

42

پروژه برجهای مسکونی پارک واقع در خیابان آجودانیه- خیابان منجیل

43

پروژه راک شیمی (اجرای سقف مشبک ) خیابان ایرانشهر

44

ساختمان اداری نیلوفر (اجرای دیوارهای پارتیشن،سقفهای دکوراتیو و مشبک )خیابان نیلوفر

45

اجرای دیوارهای lining ساختمان اداری واقع در خیابان نیاوران

46

بیمارستان لقمان حکیم (اجرای سقفهای کاذب ثابت و متحرک )

47

سقف کاذب دکوراتیو کناف در پروژه اداری تجاری کرج

48

پروژه مسکونی عارف نسب (اجرای سقف کاذب مشبک)

49

پروژه اداری بایر ایران شیمی ( اجرای دیوارهای Lining و سقفهای کاذب ثابت کناف )واقع درخیابانفاطمی

50

اجرای سقفهای دکوراتیو شرکت آفتابگردان (نماینده کناف ) واقع در خیابان ونک

51

پروژه فرهنگستان جمهوری اسلامی ایران (شرکت نیروز) اجرای سقف و دیوار کناف

52

ساختمان مسکونی (اجرای سقف کاذب و دیوار پارتیشن) خیابان شیراز شمالی

53

ساختمان اداری (اجرای سقف کاذب مشبک) خیابان مجیدیه شمالی

54

پروژه شهرداری شاهین شهر اصفهان (اجرای سقف های کاذب دکوراتیو، دیوارهای پارتیشن و Lining)

55

ساختمان مسکونی (اجرای سقف کاذب مشبک )دیزین

56

کارخانه هلال احمر- سها 2 ( شرکت آرمه دشت )اجرای سقفکاذبکناف

57

برج تهران بال A (شرکت همپایه ) اجرای سقف کاذب کناف

58

سقف های کاذب دکوراتیو کناف در مجتمع اداری-تجاری اصلانی ( هشتگرد)

59

سقف های کاذب بانک اقتصاد نوین -شعبهسمنان

60

اجرای سقف کاذب دکوراتیو بانک تجارت - شعبه ورامین

61

اجرای سقف کاذب لابی برج های دوقلوی رازی با تایل های 60*60 فایبر لمینیت Syroceiling

62

سقف کاذب فرهنگسرای دانشجویی بلوار کشاورز

63

نگارخانه اطلسی ( اجرای سقف و دیوار کاذب )

64

ساختمان اداری الهیه -گلنار

65

ساختمان مسکونی اعضاء سازمان نظام پزشکی زعفرانیه-زنبق

تجهيزات و مصالح ساختمانی

Scroll to Top

سيب آس ® یک علامت تجاری ثبت شده است. هرگونه کپی برداری و ایجاد تشابه پیگرد قانونی دارد.