سیب آس|فروش مهندسی مواد|تجهیزات ساختمان|تاسیسات|صنعت|خدمات الکترونیکی

 

هدف ما
 به عقيده آگاهان صنعت ساخت ، ساختمان به عنوان موتورمحرکه اي است که کل اقتصاد را به حرکت درمي آورد. پيشرفت علوم و دستيابي انسان به تجربه هاي جديد و تحولات اجتماعي الزاماتي را به دست اندرکاران ساخت و ساز تحميل مينمايد . با استفاده از تکنولوژيهاي روز در ساختمانها ضمن توجه به مقاومت و پايداري ابنيه نحوه چينش بهينه ونگاه به حذف فضا هاي غير مفيد و استفاده از مصالح مناسب شرايطي را براي ما رقم زده تا به اجراي اصولي ساخت وساز و توليد ابنيه دست يابيم ادامه مطلب...

آمار بازديدكنندگان

هزاره سوم هزاره تفکرات و ايده هاي زيباست که در عين حال با تکنولوژي

کيفيت و سرعت عجين گرديده است.

الف) در دنياي امروز با پيشرفت تکنولوژي هر روز مواد جديد جايگزين مواد قديمي مي گردد خصوصيات اين مواد کيفيت و مقاومت برتر آنهاست.صرفه اقتصادي به دليل کيفيت مطلوب, مقاومت زياد به دليل استفاده از تکنولوژي بــرتر مزيت هاي به کارگيري اين مواد در بافت ساختمانها مي باشد.


آيا مواد جديد را فقط در ساختمانهاي جديد بايد به کار گرفت؟ و يا در ساختمانهايي که با طرح و فکر قديم اما مستحکم ساخته شده مي توان به کار برد؟
سيب آس مبتکر مهندسی فروش مصالح و تجهيزات ساختمانی و تأسيساتي و صنعتی با توجه به پيشرفت تکنولوژي در دنيا و چرخش ديدگاه طراحان پروژه هاي ساختماني از ساختارهاي سنتي به طراحي هاي مدرن و حضور عناصر و مصنوعات جديد و تنوع جزئيات اجرائي, همگام با پيشتازان صنعت ساختمان و تأسيسات و تکيه بر سالها تجربه با معرفي تکنولوژي مدرن ساختمان و توسعه فن آوري هاي نوين تشکيل گرديده است

 

ارتباط “اینترنتی” ارتباط “جهانی” است
جهان معاصر، جهان دگرگونی های سریع است ، تحولات اقتصادی و صنعتی سده های اخیر ساختار شئون زندگی تمام اعصار گذشته را دگرگون کرده است.کلیه نیروهای فعال جهان امروز، به دنبال دستیابی به نظم ساختاری نوین در کلیه شئون زندگی انسان معاصر هستند.این نظام ساختاری جدید زمانی محقق می شود که انسان امروزی واقعا معاصر شود و قادر به ارائه توانیهای ذهنی و فکری خویش باشد.شک نکنیم شناخت و درک مبانی “اینترنتی“،انسان امروز را از اسارت قالب های کلیشه ای عامیانه رهائی بخشیده و برای او این امکان را فراهم می آورد تا “زندگی” را به عنوان “خود زندگی” تجربه کند.در جهان معاصر آموزش زبان “اینترنتی” بیش از آموزش زبان کلامی اهمیت یافته است.ارتباط “اینترنتی” ارتباط “جهانی” است.

 

ويدئو سيب اس

سیب آس در BING سیب آس در یاهو سیب آس در Altavista
سیب آس در MSN سیب آس در ASK سیب آس در AOL
سیب آس در گوگل

 

 

                                                                                              

                                       

این سایت از اطلاع رسانی صرف معذور است . کارشناسان ما فقط به خریدار محصولات و خدمات پاسخگو بوده و برای آنها کاتالوگ همراه با درخواست کالا ارسال خواهد شد . درصورت خرید کالا و خدمات ، اجرا و یا طراحی مهندسی و خدمات صنعت بیمه و صنعت توریسم درخواست‌های خود را در صفحهٔ ذیل ثبت و یا صفحه سفارش خرید را ملاحضه فرمایید .

 

این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

 

سیب آس برای تشویق خریداران ، سازندگان و پیمانکاران ساختمانی به مصرف کالاهای نوین و بادوام مربوط  به صنعت ساختمان به جای مصرف کالاهای بی دوام ، غیر استانداد و مضر برای محیط زیست از مکانیزم تشویقی سیب دانه استفاده می کند. بر اساس مکانیسم سیب دانه شما با استفاده از خدمات این سایت امتیازاتی که با عنوان سیب دانه شناخته خواهد شد را بدست می آورید. افرادی که سیب دانه های ایشان از تعداد مشخصی بیشتر باشد از سفرهای رایگانی سیب آس بهره مند خواهند شد

هزارتومان از سیب آس خرید کنید و پنج امتیاز(5 دانه سیب) از سیب دانه بگیرید

 

پلاستیک‌های زیست تخریب پذیر

فناوری PHB و PLA

تولید صنعتی پلیمردرساخت پلاستیک‌های زیست تخریب پذیر شامل استخراج مستقیم پلیمرها از توده زیستی گیاه می‌باشد پلیمرهایی که از این روش تولید می‌شوند عمدتا شامل سلولز ، نشاسته ، انواع پروتئین‌ها ، فیبرها و چربی‌های گیاهی می‌باشند که به عنوان شالوده مواد پلیمری و محصولات طبیعی کاربرد دارند .
دسته دیگر موادی هستند که پس از انجام فرآیندهایی مانند تخمیر و هیدرولیز می‌توانند به عنوان مونومر پلیمرهای مورد نیاز صنعت استفاده شوند . چرخه بازیافتمونومرهای زیستی همچنین می توانند توسط موجودات زنده نیز به پلیمر تبدیل شوند. باکتری‌ها از جمله موجوداتی هستند که این دسته از مواد را به صورت گرانول‌هایی در پیکره سلولی خود تولید می‌کنند . این باکتری به سهولت در محیط کشت رشد داده شده و محصول آن برداشت می‌شود . رهیافت دیگر جداسازی ژن های درگیر در این فرآیند و انتقال آن به گیاهان می‌باشد که پروژه‌هایی در این زمینه از جمله انتقال ژن های باکتریایی تولید PHA (پلی هیدروکسی آلکانوات )به ذرت انجام شده است . نکته‌ای که نباید فراموش کرد این است که علی رغم قیمت بالاتر تولید پلاستیک‌های زیست تخریب پذیر ، چه بسا قیمت واقعی آنها بسیار کمتر از پلاستیک‌های سنتی باشد ؛ چرا که بهای تخریب محیط زیست و هزینه بازیافت پس از تولید هیچ گاه مورد محاسبه قرار نمی‌گیرد . تقریبا تمامی پلاستیک‌های معمول در بازار از محصولات پتروشیمی که غیر قابل برگشت به محیط می‌باشند ، به دست می‌آیند . راه حل جایگزین برای این منظور ، بهره برداری از باکتری‌های خاکزی مانند Ralstonia eutrophus می‌باشد که تا 80 درصد از توده زیستی خود قادر به انباشتن پلیمرهای غیر سمی و تجزیه پذیر پلی هیدروکسی آلکانوات ( PHA ) هستند PHA ها عموما از زیر واحدی به نام بتاهیدروکسی آلکانوات و به واسطه مسیری ساده با 3 آنزیم از استیل کوآنزیم A ساخته شده و معروفترین آنها پلی هیدروکسی بوتیرات (PHB) می‌باشد .
مشکل در زمینه ساخت این نوع پلاستیک پلی هیدروکسی بوتیرات( PHB)ها می‌باشد که در حقیقت مهم ترین گروه از PHA ها بوده ولی متاسفانه شکننده می‌باشد و در نتیجه برای بسیاری از کاربردها مناسب نمی‌باشد . بهترین پلاستیک‌های زیست تخریب پذیر ، کوپلیمرهای پلی هیدروکسی بوتیرات با سایر PHA ها مثل پلی هیدروکسی والرات می‌باشد . تولید اینگونه کوپلیمرها در گیاهان تراریخت بسیار سخت تر از تولید پلیمرهای تک مونومری می‌باشند .

فناوری d2w

پلاستیک‌های اکسوزیستی توسط فناوری d2w™ ساخته می‌شود فن‌آوری d2w™ استفاده از یک افزودنی است که با هر نوع آمیزه حاوی پلی اتیلن و پلی پروپیلن در ابتدای فرآیند تولید محصول به مقدار 1% آمیخته می‌شود. این تقویت‌ کننده تجزیه اکسایشی در مرحله اکستروژن(وقتی که گرم شده و برای تشکیل فیلم‌های بسته بندی ذوب می‌شوند)، افزوده می‌شود. افزودنی d2w™ به عنوان یک مستربچ اضافه شده و استفاده از آن تنها در مقادیر کم برای واکنش تجزیه پذیری نیاز است(تنها بین 1 تا 3 درصد). به علت کم بودن این میزان اختلاط، تأثیر افزودنی قابل صرفنظر است و محصول نهایی همه مشخصات پلاستیک استاندارد شامل استحکام، شفافیت، نفوذپذیری، خواص حرارتی و چاپ را دارا می باشد.
لازم به توضیح است که هیچ گونه تفاوتی در فرآیند تولید پلاستیک و کاربرد آن ایجاد نمی‌شود. فرآیند تجزیه با قرارگیری در معرض هر گونه نور، گرما و تنش(این عوامل نقش کاتالیزور را برعهده دارند و روی سرعت تأثیرگذارند)، آغاز می‌شود. پلیمرهای مصنوعی مانند پلی اتیلن و پلی پروپیلن زیست تجزیه پذیر محسوب نمی‌شوند با این وجود خواصی نظیر استحکام، انعطاف پذیری و مقاومت در مقابل آب و هوا که نتیجه مستقیم ساختار مولکولی آنهاست، این مواد را به مهمترین اجزاء صنایع بسته بندی تبدیل کرده است.هر دوی این مواد هیدروکربن هستند که ساختار مولکولی آنها از اتمهای هیدروژنی تشکیل شده است و با اتصال به اتمهای کربن زنجیره های گره خورده و طویلی را شکل داده اند. این زنجیرهای طویل علت انعطاف پذیری و استحکام و ممانعت از دسترسی اکسیژن با اتمهای هیدروژن و کربن است که منجر به تجزیه می شود. جرم مولکولی یک ماده نماد خوبی برای نشان دادن میزان پیچیدگی ساختار مولکولیو در نتیجه مقاومت در مقابل اکسایش است.
فن‌آوری پلاستیک‌های کاملاً تجزیه پذیر d2w™ استفاده از یک نوع تقویت‌ کننده تجزیه اکسایشی پلیمر است که به عنوان کاتالیزور عمل کرده و شکست زنجیرهای طویل مولکولی را تسریع می‌کند. این مواد نمک‌های فلزی هستند و موجب شکستن و جدا شدن پیوندهای کربن-کربن در زنجیرهای مولکولی می‌گردند. سپس محصولات پلاستیکی شکننده شده و سریعاً به قطعات کوچک خرد تبدیل می‌شوند. با افزایش کاهش ابعاد زنجیرها، اکسیژن می تواند با کربن ترکیب شده و CO2 حاصل شود. با پیشرفت اینکار، جرم مولکولی افت کرده و در این مرحله ماده قابلیت خیس شدن توسط آب را پیدا می‌کند و میکروارگانیسم‌ها می‌توانند به کربن و هیدروژن دسترسی پیدا کنند. کربن در ساختار دیواره سلولی استفاده می‌شود و به شکل CO2 آزاد شده و هیدروژن هم تولید آب می‌کند. این مرحله را زیست تجزیه پذیری می‌نامند . با توجه به اینکه سرعت تجزیه پذیری را می‌توان تا حدی کنترل کرد ولی بااین حال ، سرعت واقعی تخریب تحت تأثیر متغیرهایی غیر قابل کنترل به ویژه گرما، نور و تنش است که پلاستیک در معرض آنها قرار می‌گیرد. افزایش آنها به فرآیند سرعت می‌بخشد و کاهش آنها سرعت را کم اما متوقف نمی‌کند . به همین دلیل ، تولیدکنندگان به طور معمول برای کنترل عمر مفید حاشیه ایمنی قابل توجهی را در نظر می‌گیرند تا مطمئن شوند که خواص پلاستیک در طول عمر مفید خود بدون تغییر باقی می‌ماند.
به هر حال اگر باور داريم که تنها کره زمين را براي زيست داريم و اگر باور داريم که فرزندانمان نيز حق دارند که از طبيعت و محيط زيست خود استفاده کنند، بايد براي حفظ و نگهداري آب، خاک و هواي کره زمين دست به دست هم دهيم و عوامل آلوده کننده را از آن دور کنيم و يکي از رويکردهايي که مي تواند به خارج کردن عوامل آلوده کننده از محيط زيست کمک کند، خداحافظي با ظروف پلاستيکي يک بار مصرف و جايگزيني آن با ظروف محیط زیست دوست است.

مقاله پلاستیک‌های زیست تخریب پذیر را از اینجا دانلود نمائید »

Scroll to Top

سيب آس ® یک علامت تجاری ثبت شده است. هرگونه کپی برداری و ایجاد تشابه پیگرد قانونی دارد.