سیب آس|فروش مهندسی مواد|تجهیزات ساختمان|تاسیسات|صنعت|خدمات الکترونیکی

 

هدف ما
 به عقيده آگاهان صنعت ساخت ، ساختمان به عنوان موتورمحرکه اي است که کل اقتصاد را به حرکت درمي آورد. پيشرفت علوم و دستيابي انسان به تجربه هاي جديد و تحولات اجتماعي الزاماتي را به دست اندرکاران ساخت و ساز تحميل مينمايد . با استفاده از تکنولوژيهاي روز در ساختمانها ضمن توجه به مقاومت و پايداري ابنيه نحوه چينش بهينه ونگاه به حذف فضا هاي غير مفيد و استفاده از مصالح مناسب شرايطي را براي ما رقم زده تا به اجراي اصولي ساخت وساز و توليد ابنيه دست يابيم ادامه مطلب...

آمار بازديدكنندگان

هزاره سوم هزاره تفکرات و ايده هاي زيباست که در عين حال با تکنولوژي

کيفيت و سرعت عجين گرديده است.

الف) در دنياي امروز با پيشرفت تکنولوژي هر روز مواد جديد جايگزين مواد قديمي مي گردد خصوصيات اين مواد کيفيت و مقاومت برتر آنهاست.صرفه اقتصادي به دليل کيفيت مطلوب, مقاومت زياد به دليل استفاده از تکنولوژي بــرتر مزيت هاي به کارگيري اين مواد در بافت ساختمانها مي باشد.


آيا مواد جديد را فقط در ساختمانهاي جديد بايد به کار گرفت؟ و يا در ساختمانهايي که با طرح و فکر قديم اما مستحکم ساخته شده مي توان به کار برد؟
سيب آس مبتکر مهندسی فروش مصالح و تجهيزات ساختمانی و تأسيساتي و صنعتی با توجه به پيشرفت تکنولوژي در دنيا و چرخش ديدگاه طراحان پروژه هاي ساختماني از ساختارهاي سنتي به طراحي هاي مدرن و حضور عناصر و مصنوعات جديد و تنوع جزئيات اجرائي, همگام با پيشتازان صنعت ساختمان و تأسيسات و تکيه بر سالها تجربه با معرفي تکنولوژي مدرن ساختمان و توسعه فن آوري هاي نوين تشکيل گرديده است

 

ارتباط “اینترنتی” ارتباط “جهانی” است
جهان معاصر، جهان دگرگونی های سریع است ، تحولات اقتصادی و صنعتی سده های اخیر ساختار شئون زندگی تمام اعصار گذشته را دگرگون کرده است.کلیه نیروهای فعال جهان امروز، به دنبال دستیابی به نظم ساختاری نوین در کلیه شئون زندگی انسان معاصر هستند.این نظام ساختاری جدید زمانی محقق می شود که انسان امروزی واقعا معاصر شود و قادر به ارائه توانیهای ذهنی و فکری خویش باشد.شک نکنیم شناخت و درک مبانی “اینترنتی“،انسان امروز را از اسارت قالب های کلیشه ای عامیانه رهائی بخشیده و برای او این امکان را فراهم می آورد تا “زندگی” را به عنوان “خود زندگی” تجربه کند.در جهان معاصر آموزش زبان “اینترنتی” بیش از آموزش زبان کلامی اهمیت یافته است.ارتباط “اینترنتی” ارتباط “جهانی” است.

 

ويدئو سيب اس

سیب آس در BING سیب آس در یاهو سیب آس در Altavista
سیب آس در MSN سیب آس در ASK سیب آس در AOL
سیب آس در گوگل

 

 

                                                                                              

                                       

این سایت از اطلاع رسانی صرف معذور است . کارشناسان ما فقط به خریدار محصولات و خدمات پاسخگو بوده و برای آنها کاتالوگ همراه با درخواست کالا ارسال خواهد شد . درصورت خرید کالا و خدمات ، اجرا و یا طراحی مهندسی و خدمات صنعت بیمه و صنعت توریسم درخواست‌های خود را در صفحهٔ ذیل ثبت و یا صفحه سفارش خرید را ملاحضه فرمایید .

 

این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

 

سیب آس برای تشویق خریداران ، سازندگان و پیمانکاران ساختمانی به مصرف کالاهای نوین و بادوام مربوط  به صنعت ساختمان به جای مصرف کالاهای بی دوام ، غیر استانداد و مضر برای محیط زیست از مکانیزم تشویقی سیب دانه استفاده می کند. بر اساس مکانیسم سیب دانه شما با استفاده از خدمات این سایت امتیازاتی که با عنوان سیب دانه شناخته خواهد شد را بدست می آورید. افرادی که سیب دانه های ایشان از تعداد مشخصی بیشتر باشد از سفرهای رایگانی سیب آس بهره مند خواهند شد

هزارتومان از سیب آس خرید کنید و پنج امتیاز(5 دانه سیب) از سیب دانه بگیرید

 

پلی اتیلن و پلاستیک‌های زیست تخریب پذیر در محیط زیست

 مطالعات انجام شده در موسسه آلمانی تحقیقات انرژی و محیط (IFEU) برروی چرخه طول عمر (LCA) کیسه های ضایعاتی پلاستیکی نشان داده است که کیسه‌های پلی اتیلنیمعمولی نسبت به انواع پلاستیک‌های زیستی تخریب پذیر موجود در بازار اروپا اثرات تخریبی کمتری برروی محیط زیست دارند.

این مطالعه که به سفارش انجمن پلاستیک‌های بسته بندی و فیلم آلمان (IK) انجام شده است، نشان می‌دهد هنگامی که تمامی پارامتر های محیطی در نظر گرفته شوند کمترین اثر تخریبی بر محیط زیست با استفاده از پلی اتیلن بازیافتی از پلی اتیلن نو برای تولید کیسه‌های یسته بندی حاصل می‌شود. پلاستیک‌های زیست تخریب پذیر فعلی از این نظر اثرات مخرب‌تری دارند.

در این مطالعه کیسه های 20 و 120 لیتری موجود در بازار آلمان و کیسه های 30 لیتری موجود در بازار فرانسه از جنس پلی اتیلن نو و بازیافت شده در مقایسه با انواع کیسه های تولید شده از پلاستیک های بر پایه نشاسته و PLA مورد مقایسه قرار گرفته اند. به گفته IFEU اثرات محیطی هر کیسه از زمان طی مراحل تولید مواد اولیه تا تولید محصول نهایی و انتقال به دست مصرف کننده نهایی مورد آزمایش و بازبینی قرار گرفته است. در این فرآیند، هر چه ضخامت کیسه ها کمتر باشد اثرات منفی زیست محیطی آن ها کمتر است.

پلی اتیلن نو و بازیافت شده اثرات محیطی مناسب‌تری دارند زیرا این مواد امکان تولید با ضخامت پایین را فراهم آورده اند. در حالی که ضخامت متوسط فیلم های تولیدی برای کیسه های بسته بندی پلی اتیلنی در حدود 5/12 میکرون است، این ضخامت برای انواع زیست تخریب پذیر در حدود 15 تا 25 میکرون می باشد. بررسی های IFEU در مورد وضعیت آینده فناوری های تولید مواد زیست تخریب پذیر نیز هیچ دورنمای روشنی را برای این مواد در مقایسه با پلی اتیلن نشان نمی دهد.

مقاله مقایسه پلی اتیلن و پلاستیک‌های زیست تخریب پذیر را از اینجا دانلود نمائید »

Scroll to Top

سيب آس ® یک علامت تجاری ثبت شده است. هرگونه کپی برداری و ایجاد تشابه پیگرد قانونی دارد.