شماره تماس : 8070-602-416

  

Save

Save

Back to top
Go to bottom

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentFonticons has a deprecated constructor in /home/sibeas/public_html/plugins/content/fonticons/fonticons.php on line 16

تمشک

 کد: D1220

تمشک (Raspberries) سرشار از ویتامینها بوده و در درمان بیماریهای زنان ، فشار خون ، روماتیسم ، رفع بوی بد دهان و... تاثیر فوق العاده ای دارد.

 

تمشک

تمشک ایرانی درختچه‌ای ازتیره گلسرخیان است که به حالت وحشی درنقاطی مانند پارس اباد مغان، گیلان ،گلستان ،مازندران و آذربایجان فراوان است. در گیلان، گلستان، مازندران به این گیاه تمش، ولش، بولوش و بوروش، لبلبوودرپارس اباد وآذربایجان بؤیورتکن می‌گویند.
تمشک گیاهی است با ساقه‌های تیغ‌دارکه درکنارجاده‌ها ومزارع وجنگل‌ها به صورت انبوه می‌روید
تمشک مانند دیگرمیوه هایی که درخانواده توت ها طبقه بندی می شوند، یک آنتی اکسیدانت قوی است و خاصیت ضد سرطانی دارد.
تحقیقات نشان می دهد خوردن تمشک به جلوگیری ازروند پیرشدن سلول ها کمک می کند وعملکرد بدن و مغز را بهبود می بخشد.

Inline image

میوه تمشک سرشار از ویتامین های ث ، قند، توت ، جوهر لیمو و ترشی سیب است و به همین جهت طعم ترش مطبوعی دارد، و به علت داشتن املاح زیاد، خون را قلیایی کرده و ترشی آن را از بین می برد.
میوه تمشک بسیار خنک و ضد رطوبات بدن است و راه ورود میکربها را به عروق می بندد واز خونریزی و فساد خون جلوگیری کرده ، ورقت خون را درمان می کند.

 

خواندن 314 دفعه

ما چه خدماتی ارائه می دهیم؟

طراحی و مشاوره
گیاهان سبز و زینتی
درختان و درختچه ها
سبزیجات و صیفی جات
گیاهان دارویی و دمنوش ها
جعبه هدیه سبز

 

   جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر ،کامل تر ‌و رایگان ‌و همینطور استفاده از خدمات اجرایی ما می توانید از راه های زیر تماس بگیرید

شماره تماس : 8070-602-416

آیدی تلگرام : acegardener@

کانال تلگرام : sibeas@

اینستاگرام : sibeas_aceapple@