شماره تماس : 8070-602-416

  

Save

Save

Back to top
Go to bottom

انتخاب گیاه

انتخاب گیاه:

اینکه گیاهان آپارتمانی بلافاصله بعد از ورود به خانه شما افسرده و بی حال می شوند امری طبیعی است و در این مورد زیاد نگران نباشید. آنها هر چند تا چند روزی مریض به نظر می رسند و ممکن است تعدادی از برگهایشان زرد شود اما همین که با خانه شما عادت کنند دوباره حالت اولیه خود را به دست می آورند. اگر زردیِ برگها بیش از اندازه شود حتما در موقع خرید نسبت به انتخاب آنها بی توجه بوده و خدای نکرده گیاه مریضی را خریداری نموده اند.

نکته مهم در مورد انتقال گیاهان آپارتمانی به منزل این است که آنها در گلخانه، محیط بسیار مناسبی را داشته اند مثلاً رطوبت گلخانه زیاد بوده و گیاهان مختلف در کنار یکدیگر قرار داشته و از رطوبت سایر گیاهان استفاده می کرده اند، بی تردید فراهم آوردن شرایط مناسب در خانه کار آسانی نیست. از آن گذشته هر گیاهی به محیط خاصی نیاز دارد که معمولاً اغلب خانواده ها به این موضوع بی توجه هستند. مثلاً انواع سایه دوست باید به دور از پنجره های آفتابگیر باشند و انواع روشنایی پسند لازم است پشت پنجره قرار گیرند. اجازه بدهید گیاهان سایه دوست و روشنایی پسند را خدمتتان معرفی کنیم:

سایه_دوست

نخل مرداب، سانسیو وریا، پاپیتال و اسپاتی فیلوم به محیط سایه علاقه مند هستند.

خواندن 2342 دفعه آخرین ویرایش در چهارشنبه, 09 مرداد 1398 ساعت 13:44

دسته بندی کامل مقالات

ما چه خدماتی ارائه می دهیم؟

طراحی و مشاوره
گیاهان سبز و زینتی
درختان و درختچه ها
سبزیجات و صیفی جات
گیاهان دارویی و دمنوش ها
جعبه هدیه سبز

 

   جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر ،کامل تر ‌و رایگان ‌و همینطور استفاده از خدمات اجرایی ما می توانید از راه های زیر تماس بگیرید

شماره تماس : 8070-602-416

آیدی تلگرام : acegardener@

کانال تلگرام : sibeas@

اینستاگرام : sibeas_aceapple@