شماره تماس : 8070-602-416

  

Save

Save

Back to top
Go to bottom

گیاه بامبو

 کد: T702

 بامبو (bamboo) ذرات معلق عنکبوت‌های خانگی را می‌گیرد ونابود می‌کند.

 

 دانستنی های علمی درباره بامبو :
* بامبو ابتدا در شرق و جنوب آسیا می‌رویید اما سپس به گیاه محبوب اکثر مردم جهان بدل شد و حالا تقریبا در تمام جهان می‌توانید ساقه‌ها وریشه‌های بامبو را خریداری کرده و درخانه‌تان از آن استفاده کنید. بامبو را در آپارتمان‌ می‌توان به ارتفاع بین ۵/۰ تا ۵/۱ متر هم پرورش داد.
* حالا متخصصان و پژوهشگران ناسا می‌گویند، این گیاه دوست‌داشتنی نقش تصفیه‌کننده هوا را هم دارد. درواقع درمطالعه‌ای مشخص شد، ساقه‌های بامبو می‌توانند فرمالدئید، بنزن، مونوکسیدکربن، زیلن و کلروفورم را از هوای اطراف خود جذب کنند.
* بامبو جدا ازکمک‌ کردن به تصفیه هوا یک خاصیت جالب دیگرهم دارد آن هم این است که ذرات معلق عنکبوت‌های خانگی را می‌گیرد ونابود می‌کند. این تخم‌ها درافرادی که آلرژی دارند باعث بدتر شدن وضعیت تنفس می‌شوند.
* در کنار همه این‌ها بامبو یک خاصیت جالب دیگرهم دارد که درطی ماه‌های سرد سال که هوای داخل آپارتمان گرم و خشک است هوای داخلی را تا حد زیادی مرطوب‌ ومناسب می‌کند.
* برای نگهداری بامبو بهتر است که آن را درمعرض نورمستقیم خورشید قرارندهید ودرتمام دوران رشد آن را درمحیطی مرطوب قراردهید.

بامبو

 

خواندن 900 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 19 خرداد 1398 ساعت 15:46

دسته بندی کامل گیاهان سبز و زینتی

ما چه خدماتی ارائه می دهیم؟

طراحی و مشاوره
گیاهان سبز و زینتی
درختان و درختچه ها
سبزیجات و صیفی جات
گیاهان دارویی و دمنوش ها
جعبه هدیه سبز

 

   جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر ،کامل تر ‌و رایگان ‌و همینطور استفاده از خدمات اجرایی ما می توانید از راه های زیر تماس بگیرید

شماره تماس : 8070-602-416

آیدی تلگرام : acegardener@

کانال تلگرام : sibeas@

اینستاگرام : sibeas_aceapple@