شماره تماس : 8070-602-416

  

Save

Save

Back to top
Go to bottom

گیاه توت فرنگی وحشی

کد:D431

توت فرنگی وحشی از جنس Epigaea در خانواده Ericaceae بومی ایالات ماساچوست و فلوریدا میباشد.توت فرنگی وحشی شکل بوته ای دارد.

 

اک و تغذیه دمای ایده آل محیط آبیاری و رطوبت نور محیط
هوموسی و اسیدی
7 درجه سانتیگراد 
کمی مرطوب
کم

 دانستنی های علمی درباره گیاه توت فرنگی وحشی:
توت فرنگی وحشی از جنس Epigaea در خانواده Ericaceae بومی ایالات ماساچوست و فلوریدا در آمریکا میباشد. گیاه توت فرنگی وحشی شکل بوته ای دارد و تا 0.5 اینچ (1.3 cm) در خاک مناسب رشد می کند و وضعیت تکثیر سریع دارد و همیشه سبز هستند.
برگ ها گیاه توت فرنگی وحشی به شکل تخم مرغی شکل و خشن و چرم مانند و دارای حاشیه مواج است . شاخه ها و برگ ها و ساقه گیاه توت فرنگی وحشی دارای کرک فراوان است. گل ها در انتهای شاخه ها به صورت متراکم وجود دارد. گل ها به رنگ سفید با اثر خفیفی از رنگ مایل به قرمز و در بالا به 5 بخش تقسیم می شود که به شکل ستاره در می آیند.
میوه گیاه توت فرنگی وحشی به شکل کپسول است به رنگ زرد و نارنجی و گرد با 4.5 تا 5 میلی متر طول دارد، فضای داخلی میوه گوشتی و سفید است.
توت فرنگی وحشی از خانواده زغال اخته است و از نیوفنلاند به فلوریدا و از غرب به کنتاکی و سرزمین های شمال غربی یافت می شود .
از طریق بذر تکثیر گیاه توت فرنگی وحشی به کندی صورت می گیرد با روش خوابانیدن شاخه ها گاهی اوقات گیاهان خوبی بدست می آید. قلمه هایی که از چوب سال قبل بدست می آیند و در خاک شنی قرار می گیرند نیز شانس بیشتری برای تکثیر دارند.وقتی که گیاه توت فرنگی وحشی ریشه زد در اوایل پاییز یا بهار به بیرون منتقل می شوند.

Save

Save

خواندن 710 دفعه آخرین ویرایش در سه شنبه, 18 تیر 1398 ساعت 08:46

دسته بندی کامل گیاهان سبز و زینتی

ما چه خدماتی ارائه می دهیم؟

طراحی و مشاوره
گیاهان سبز و زینتی
درختان و درختچه ها
سبزیجات و صیفی جات
گیاهان دارویی و دمنوش ها
جعبه هدیه سبز

 

   جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر ،کامل تر ‌و رایگان ‌و همینطور استفاده از خدمات اجرایی ما می توانید از راه های زیر تماس بگیرید

شماره تماس : 8070-602-416

آیدی تلگرام : acegardener@

کانال تلگرام : sibeas@

اینستاگرام : sibeas_aceapple@