شماره تماس : 8070-602-416

  

Save

Save

Back to top
Go to bottom

میوه توت سیاه

کد: D1218

توت سیاه (Mulberry or Dewberry) با وجود اینکه کاملاً شبیه شاه توت است، بر خلاف آن میوه اش شیرین و تا حدی لزج است.

 دانستنی های علمی درباره میوه توت سیاه (Mulberry or Dewberry):
توت سیاه ، شباهت بسیاری به شاه توت دارد امابا یکدیگرفرق دارند,توت سیاه هم خانواده توت سفید بوده ولی میوه آن درشت‌تر، و رنگ آن قرمز تیره یا سیاه، با طعم ترش و شیرین است.
توت سیاه نیز که در آسیای غربی وجود داشته قبل از دوران رومی‌ها به اروپا برده شده است, یکی از موارد جالب درختان توت عمرطولانی آنها می باشد.
بیشتر خواص میوه توت سیاه، فواید و کاربرد درمانی میوه توت سیاه هم مشابه با خواص توت سفید است و همانند آن از مزیت‌های درمانی بیشماری برخوردار است.
همه انواع توت‌ها علاوه بر مزه خوشمزه و ظاهر جذاب، سرشار از قدرت آنتی اکسیدانی هستند که آنها را از میوه های دیگر متمایز می سازد.
مواد آنتی اکسیدان موجود در توت شامل اسید اسکوربیک (ویتامین ث)، کارتنوئیدها، ویتامین E و ترکیبات فنولی شامل اسیدهای فنولیک، فلاونوئیدها، تانن‌ها و رسوراترول است.تقریبا مواد غذایی و ترکیبات موجود در توت سیاه مشابه با توت سفید بوده، با این تفاوت که مقدار آنتوسیانین‌ها، پتاسیم و ویتامین ث آن نسبت به توت سفید بیشتر است.

توت سیاه

خواندن 763 دفعه آخرین ویرایش در دوشنبه, 24 تیر 1398 ساعت 19:27

دسته بندی کامل درختان و درختچه ها

ما چه خدماتی ارائه می دهیم؟

طراحی و مشاوره
گیاهان سبز و زینتی
درختان و درختچه ها
سبزیجات و صیفی جات
گیاهان دارویی و دمنوش ها
جعبه هدیه سبز

 

   جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر ،کامل تر ‌و رایگان ‌و همینطور استفاده از خدمات اجرایی ما می توانید از راه های زیر تماس بگیرید

شماره تماس : 8070-602-416

آیدی تلگرام : acegardener@

کانال تلگرام : sibeas@

اینستاگرام : sibeas_aceapple@