شماره تماس : 8070-602-416

  

Save

Save

Back to top
Go to bottom

کرم های سنجد تلخ دریایی

گیاه سنجد تلخ به سرعت دارد شهرت و آوازه میوه شمال را بدست می اورد.
خاصیت های بهبود بخش سنجد تلخ و روغن منحصربه فردش موجب شهرت تحت عنوان شفا دهنده ای قدرتمند در اروپا و آسیا را پیدا کرده است.
بررسی های بالینی از یکارگیری پزشکی این گیاه توسط روس ها در خلال دهه 1950 راه اندازی شده بود.استفاده گیاه سنجد تلخ در بیمارستان ها در روسیه و چین مورد تایید قرار گرفت و رسما در لیست دستورالعمل های داروسازی در سال 1977 جای گرفت.

 


مهمترین وظایف دستورالعمل داروسازی دررابطه با گیاه سنجد تلخ می تواند به عنوان کاهش تب و التهاب، عدم سرایت باکتری ها،فرو نشاندن درد، و بهبود و رشد احیای بافت های بدن خلاصه شود.

روغن سنجد تلخ در پی استفاده اش در درمان سوختگی های قربانی های فاجعه چرنوبیل شناخته شد.
اعتقاد بر این است که روغن درمانی دانه های گیاه سنجد تلخ یکی ازقوی ترین رخداد طبیعی متمرکزازترکیبات شفا دهنده زیستی باشد.

درمان پوستی سنجد تلخ:

یک کرم آبکی واز خانواده انبه می باشد که به سادگی جذب پوست شده و کاربرد اولیه آن به عنوان نرم کننده صورت بوده است,همچنین دردرمان لکه های سرخ و صورتی صورت،چروک صورت،اگزما، ومشکلات پوستی مورد استفاده قرار می گیرد. این روغن بی بو است وهیچ گونه روغن های اضافی وعصاره ای به آن اضافه نشده است.

کرم محافظ پوست سنجد تلخ برای پوست خشک:

این کرم با کمی چربی نباتی (دانه های روغنی) آمیخته شده است.و برای درمان پوست های آسیب دیده و خشک و مراقیت های پوستی روزمره استفاده می شود.عصاره اسطوخودوس و روزماری به این کرم اضافه شده است.

کرم محافظ پوست سنجد تلخ برای فعالیت بیرون از خانه:

این یک کرم قوی بر پایه روغن دانه گل آفتاب گردان است, یک کرم محافظ برای مشتاقان و علاقه مندان برای فعالیت های بیرون از خانه می باشد. یک محافظ قوی برای پوست باغبانان، اسکی بازان، قایقرانان و البته کشاورزان می باشد.
روغن عصاره نارنگی به این نوع کرم اضافه شده است.
هر یک ازکرم های سنجد تلخ ما دارای 5 درصد روغن خالص سنجد تلخ است.این کاروتینویید ها یک رنگ نارنجی دوست داشتنی را فراهم می کند.
محصولات سنجد تلخ به فراوانی وجود دارد

 

خواندن 1636 دفعه آخرین ویرایش در چهارشنبه, 06 شهریور 1398 ساعت 10:01

ما چه خدماتی ارائه می دهیم؟

طراحی و مشاوره
گیاهان سبز و زینتی
درختان و درختچه ها
سبزیجات و صیفی جات
گیاهان دارویی و دمنوش ها
جعبه هدیه سبز

 

   جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر ،کامل تر ‌و رایگان ‌و همینطور استفاده از خدمات اجرایی ما می توانید از راه های زیر تماس بگیرید

شماره تماس : 8070-602-416

آیدی تلگرام : acegardener@

کانال تلگرام : sibeas@

اینستاگرام : sibeas_aceapple@